Jump to content

Freya90

Freya90
 Share

Recommended Posts

Witam,

Nazywam się Ola, mam 25 lat i jestem w trakcie kursu na prawko kat. A.

Przyznam, że nie czuję się jeszcze do końca pewnie na motocyklu. Jednakże moje zamiłowanie do dwóch kółek wynika już coraz bardziej z samej jazdy niż tylko ze wspomnień z dzieciństwa (tata i WSK ;) ).

Długo marzyłam o Yamaha Virago 535, ale po wielu rozmowach i kilku przymiarkach (raczej 'na sucho') planuję kupić Hondę CB 500 jako swoje pierwsze moto.

Pozdrawiam :smile:

SamotnyJeździec

Siema!
Dobry wybór na początek, choppera zostaw sobie na później :smile:!
LwG

Powitać i do zobaczenia :smile:

Długo marzyłam o Yamaha Virago 535, ale po wielu rozmowach i kilku przymiarkach (raczej 'na sucho') planuję kupić Hondę CB 500 jako swoje pierwsze moto.

Nie wiem na ile to aktualne to akurat jedna ładna sztuka jest na sprzedaż. Jakby co pisz do @Ramona, jeśli nie sprzedała to będziesz zadowolona :smile:

Powitać i do zobaczenia :smile:

Nie wiem na ile to aktualne to akurat jedna ładna sztuka jest na sprzedaż. Jakby co pisz do @Ramona, jeśli nie sprzedała to będziesz zadowolona :smile:

Bardzo dziękuję za info :smile: spróbuję się dowiedzieć więcej, ale i muszę jeszcze troszkę pozbierać kasy i niestety zaliczyć wycieczkę dookoła WORDu ;)

Witamy Olu :smile: fajnie, że zaczynasz przygodę z motocyklami ;) powodzenia w zadawaniu na prawko i przy kupnie pierwszego motocykla :smile:

WItamy :smile:

Czemu akurat CB 500??? Brzydal taki :P Jest mniej popularny od Gs 500 i kawy Er-5 . Do GS-ow masz dużo części na allegro i prostszą konstrukcję :smile:

No i większy wybór na portalach.

planuję kupić Hondę CB 500

WItamy :smile:

Czemu akurat CB 500??? Brzydal taki :P Jest mniej popularny od Gs 500 i kawy Er-5 . Do GS-ow masz dużo części na allegro i prostszą konstrukcję :smile:

No i większy wybór na portalach.

Hmmm... Nie znam się, więc kieruję się swoją pokrętną kobiecą logiką oraz tym, co przeczytałam (np. o silniku nie do zajeżdżenia czy ogólnej bezproblemowości). Na GS 500 jeździłam trochę w trakcie kursu, na Er-5 jeździ instruktor - może mi się opatrzyły już ;]