Skocz do zawartości

Freya90


Freya90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nazywam się Ola, mam 25 lat i jestem w trakcie kursu na prawko kat. A.

Przyznam, że nie czuję się jeszcze do końca pewnie na motocyklu. Jednakże moje zamiłowanie do dwóch kółek wynika już coraz bardziej z samej jazdy niż tylko ze wspomnień z dzieciństwa (tata i WSK ;) ).

Długo marzyłam o Yamaha Virago 535, ale po wielu rozmowach i kilku przymiarkach (raczej 'na sucho') planuję kupić Hondę CB 500 jako swoje pierwsze moto.

Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać i do zobaczenia :smile:

 

 

 

Długo marzyłam o Yamaha Virago 535, ale po wielu rozmowach i kilku przymiarkach (raczej 'na sucho') planuję kupić Hondę CB 500 jako swoje pierwsze moto.

Nie wiem na ile to aktualne to akurat jedna ładna sztuka jest na sprzedaż. Jakby co pisz do @Ramona, jeśli nie sprzedała to będziesz zadowolona :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać i do zobaczenia :smile:

 

 

 

Nie wiem na ile to aktualne to akurat jedna ładna sztuka jest na sprzedaż. Jakby co pisz do @Ramona, jeśli nie sprzedała to będziesz zadowolona :smile:

Bardzo dziękuję za info :smile: spróbuję się dowiedzieć więcej, ale i muszę jeszcze troszkę pozbierać kasy i niestety zaliczyć wycieczkę dookoła WORDu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz :riding:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItamy :smile:

Czemu akurat CB 500??? Brzydal taki :P Jest mniej popularny od Gs 500 i kawy Er-5 . Do GS-ow masz dużo części na allegro i prostszą konstrukcję :smile:

No i większy wybór na portalach.

 

 

 

 

planuję kupić Hondę CB 500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItamy :smile:

Czemu akurat CB 500??? Brzydal taki :P Jest mniej popularny od Gs 500 i kawy Er-5 . Do GS-ow masz dużo części na allegro i prostszą konstrukcję :smile:

No i większy wybór na portalach.

Hmmm... Nie znam się, więc kieruję się swoją pokrętną kobiecą logiką oraz tym, co przeczytałam (np. o silniku nie do zajeżdżenia czy ogólnej bezproblemowości). Na GS 500 jeździłam trochę w trakcie kursu, na Er-5 jeździ instruktor - może mi się opatrzyły już ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :smile:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...