Skocz do zawartości

Moto Wakacje 2012


Jaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich planuje ktoś jakieś wakacje z moto takie 7-14dni generalnie wstępnie myślę o wakacjach i zwiedzaniu np. nasze morze lub Chorwacja i pomyślałem ze lepiej w więcej moto jechać narzazie brak sprecyzowanego planu wakacji i terminu. Wiec może ktoś ma tez takie plany lub tez ma zamiar i chęci na takie wakacje wszystko można ustalić zaplanować i dogadać Pozdrawiam i czekam na opinie :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. plan: wypad około 2-tygodniowy na Słowację

2. noclegi: w prywatnych kwaterach tudzież pensjonatach

- dwa miejsca zamieszkania: tydzień w 1 miejscu np. wioska Zdiar, tydzień w 2 - np. Tatralandia czy Vrbov (blisko basenów)

3. atrakcje: obijanie się, picie Zlotego Bazanta, przechadzki po górskich szlakach, kolejki np. w Starym Smokovcu - wjazd na Łomnicę, baseny (np. Vrbov, czy Tatralandia, inny aquapark), wieczorne grillowanie (znów Zloty Bazant), spacery na 2oo po Słowacji (co się da zwiedzić), inne atrakcje wynalezione np. quady, parki linowe etc.

4. jedzenie: restauracje lub kupne w sklepach (w zależności od humoru i chęci :smile:)

5. termin: lipiec lub sierpień

6. ilość osób: ja i plecaczek

7. motocykl: Kawa Z1000sx z centralnym kufrem i tankbagiem + plecak na plecach (+GPS na kierze)

8. planowana ilość km: max 2000km (wyprawa relaxacyjna)

9. prędkość przelotowa: 100-140 (na Słowacji zgodnie ze znakami - wyższe mandaty)

10. Zloty Bazant ;)

Dołączona grafika

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcialem znow na chorwacje ale ostatnio cos w pracy zapierdol i chyba bede mial tylko tydzien wolnego. Wtedy zdecydowałbym sie na balaton na wegrzech, jaj nie urywa ale fajnie jest:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chetnie wyjechalabym na +/- 10dni... miejsce bez wiekszego znaczenia, grunt by bylo cieplo i ladne drogi, Chorwacja wydaje sie spelniac te wymogi:) pewnie sie podepne pod kogos z Was:)

zwątpisz - nie ma Cię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wakacja, ogólnie takie plany, jak napewno parę zlotów, później Woodstock (wioska moto), odrazu po Woodzie najprawdopodobniej może morze, pod namioty na kilka dzionków. Przedewszystkim beztroskie nawijanie Km i zwiedzanie czego się da po drodze :smile:

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. noclegi: w prywatnych kwaterach tudzież pensjonatach - dwa miejsca zamieszkania: tydzień w 1 miejscu np. wioska Zdiar, tydzień w 2 - np. Tatralandia czy Vrbov

Jeśli planujecie Vrbov to u mnie na fejsie jest prawie setka fot z okolic! Spissky hrad (wspaniały zamek), Jaskinia lodowa, bielańska (zwana Bielska) i to co podróżnicy lubia najbardziej - słowacki raj. Po całym dniu na motorze i zwiedzaniu na pewno przyda się Vrbov - kąpielisko termalne (wymoczycie zmęczone żywoty w basenach termalnych).Nie pamiętam czy widać fotki nie będąc u mnie w znajomych ale raczej tak, jeśli nie to wysyłajcie zaproszenia. Dodam każdego z forum motocykle-łódź.pl :)Na pewno warto odwiedzić parę miejsc gdzie byłem i oszczędzi wam to organizacji i szukania.Co do samego noclegu, nie polecam Vrbova bo to totalne zadupie. Za to 7 km od Vrbova macie Keżmarok, trochę dalej (i drożej) Poprad. W keżmaroku macie zameczek, czołg w parku i dużo fajnych miejsc, mimo że to mała mieścina. I ogromnie polecam przepyszną PIZZĘ! Żebym to ja pamiętał nazwę pizzeri. Tuż koło niej wyświetlają w lato kino pod gołym niebem

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info :smile: o Kezmarok'u też myślę. Podałem Vrbov jako bliskość właśnie do basenisk termalnych, a w sumie wsio ryba, gdzie będę nocował, byle by Zloty Bazant byl blisko, jakieś klimatyczne spożywczaki z żywnością i cisza, co by relax pełną gębą był :smile:

W pozostałe miejsca dotrzemy 2oo http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...