Jump to content

Świnka Peppa Nad Morzem Czarnym, Czyli Ukraina I Rumunia W 3 Minuty.

krs
 Share

Recommended Posts

fajny klip ale chcemy coś więcej ;)

Jadę w Sierpniu również do Rumunii, więc będzie powtórka, ale pewnie bez śniegu  ;)

Filmik genialny, brak jakiejkolwiek monotonii, po prostu sama esencja z wyprawy :smile: . Odważę się rzec, że nawet zbyt krótki, tak fajnie się go ogląda. Piękne krajobrazy, ciekawe ujęcia, urozmaicone trasy, fajny podkład muzyczny, nic tylko pozazdrościć wyprawy.

Zgadzam się z przedmówcą -> chcemy więcej :moto:

Dzięki wielkie. Fajnie słyszeć takie opinie. To bardzo motywuje, zwłaszcza, że momentami zastanawiałem się, po co marnuję tyle czasu na coś, czego i tak nikt nie obejrzy i zginie gdzieś w czeluściach internetu. Co do --> chcemy więcej..  mogę utworzyć temat z fotorelacją. Będzie można poczytać, a jak ktoś nie lubi, to dużo zdjęć mam. ;)

Co do --> chcemy więcej.. mogę utworzyć temat z fotorelacją.

Ja już czekam :smile:

Dzięki wielkie. Fajnie słyszeć takie opinie. To bardzo motywuje, zwłaszcza, że momentami zastanawiałem się, po co marnuję tyle czasu na coś, czego i tak nikt nie obejrzy i zginie gdzieś w czeluściach internetu. Co do --> chcemy więcej..  mogę utworzyć temat z fotorelacją. Będzie można poczytać, a jak ktoś nie lubi, to dużo zdjęć mam. ;)

Bardzo dobry pomysł. Podłączam się do wcześniejszych komentarzy i czekam na "więcej".   :biggrin:

Edited by Matik (see edit history)