Skocz do zawartości

Przerabianie I Wybebeszanie Wydechów - Gdzie?


mdfimage

Rekomendowane odpowiedzi

Moja CBF 250 na oryginalnym auspuffie chodzi zdecydowanie zbyt cicho, a ceny opcjonlanych (dominator,akrap itp) przerażają :/

Zastanawiam się gdzie w łodzi jest jakiś zakład/spec od wybebeszania wydechów i strojenia dźwięku ?

Z góry dzięki :smile:

fuc5jq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek z EdHaust jest bardzo polecany ;)

 

 

oooo takk!!! 

 

mam jego robotę przy fazerku i jestem mega zadowolona :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest koszt i na czym polega wybebeszanie ?

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Rozumiem że motocykl macie do. 5 min przejażdzek . Wniosek mœj wynika z tego że miałem " przyjemność" przejechać ok 100 km motocyklem który miaL założony przelot i powiem że nie czułem się fajnie. Nie przekonają mnie argumenty typu będzie mnie słychać w puszkach bo ci co w puszkach są usLyszą cie jak już ich wyprzedzisz , ale twoje małpy i twój cyrk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam 2 sezon latam z przelotem i mi nie przeszkadza, często śmigamy we dwóch na przelotach i nikt nie narzeka :smile:

Z własnego doświadczenie wiem że więcej samochodów ustępuje mi miejsca gdy mam przelot :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek tez dorabia tez db killery wiec problemu nie ma. Jam mam przeloty i wogole nie przeszkadzaja w jezdzie a wrecz jazda z nimi to sama przyjemnosc sluchania grzmotu V2 :smile: No i auta w miescie juz z daleka zjezdzaja i piesi nie wyskakuja na jezdnie :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ja też mam wydech EDZIA (wersja średnio głośna 106 db - sprawdzałem po podbitym badaniu technicznym) i jestem zadowolony. A najlepiej umówić się z kimś kto ma taki wydech przerobiony i posłuchać na żywo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że motocykl macie do. 5 min przejażdzek . Wniosek mœj wynika z tego że miałem " przyjemność" przejechać ok 100 km motocyklem który miaL założony przelot i powiem że nie czułem się fajnie. Nie przekonają mnie argumenty typu będzie mnie słychać w puszkach bo ci co w puszkach są usLyszą cie jak już ich wyprzedzisz , ale twoje małpy i twój cyrk

Mam akurat akcesoryjny wydech hurrica, bardzo głośny i jakoś trasy 200-500 km bez problemu z prędkościami autostradowymi + trochę więcej. Bardziej słychać wiatr niż wydech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj,z kominkiem ryczacym to miodzio:)jak dobrze daje to nawet po po skończonej jeździe,siedząc godzinie w domku słychać w bani chaos hehe

Pafcio mnie pan Policjant stojac przy Prądzyńskiego mowil ze słyszał mnie juz z Ronda Lotników jak zamierzałem w jego kierunku :smile:

Jak fajnie gra to miło posłuchać.

Polecany pan Edek robi dobrą robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn, już maila nasmarowałem. A ty Wielebny też masz u Edzia przerabiany?

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

470 za przerobienie wydechu, wywalenie kata z puszki i przesyłka. Cena dobra?

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć "standardowa". Ja też zapłaciłem u Edzia coś koło 500 i tak, też jestem baaaardzo zadowolony  :riding:  Co prawda, jeszcze nie dojeździłem 1500km zalecanych przez Edzia, by zaczął brzmieć w swojej ostatecznej formie, to i tak już jest meeega :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem paczkę od Edka :whistling:, za tydzień jej posłucham ....z sąsiadami oczywiście :ph34r: 

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...