Skocz do zawartości

Dni Testowe W Moto-Moto Kawasaki 26-27.06


xanton

Rekomendowane odpowiedzi

"Zapraszamy serdecznie wszystkich fanów jednośladów na dni testowe pod hasłem "PIĘKNA I BESTIA" do salonu Moto-Moto Kawasaki.
W nasze skromne progi zagości na ten czas dla jednych piękna a dla innych bestia czyli najmłodsze dziecko Kawasaki H2! Jej urodę będzie można podziwiać w dniach 26-27 czerwca w godzinach naszej pracy zaś oblicze bestii ukazywać będziemy odpalając i dając odrobinę po garach w sobotę o każdej pełnej godzinie czyli 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00:)
W tych dniach organizujemy również dla państwa przejazdy grupą z przewodnikiem.
Dostępne motocykle to: 
- ZZR 1400
- GTR
- ZX10-R
- VULCAN S
- VERSYS 650
- W 800
- J300

Zapisy na jazdy testowe odbywają się:
- Drogą mailową pod adresem kawasakicrew@moto-moto.net.pl
- Telefonicznie pod nr 602-613-101

Informacje, które muszę być zawarte w zgłoszeniu:
- Imię i nazwisko
- Wiek
- Nr tel kontaktowego oraz email
- Wybrany pojazd testowy
- Aktualnie posiadany motocykl
- Prawo jazdy kat A od:

REGULAMIN JAZD TESTOWYCH ZOSTANIE WYSŁANY W ODPOWIEDZI NA ZGŁOSZENIE

Te oraz inne atrakcje tylko u nas już niebawem odwiedź nas i zabierz znajomych:"

 

https://www.facebook.com/events/126952317636877/

http://moto-moto.net.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń wynika że... Nic tu się kupy nie trzyma

W BMW w dniach powszednich jazdy próbne są za darmo, kaucja 2000pln plus umowa, a jak dobrze pogadasz to zamiast kaucji zostawiasz kluczyki i dowód swojego motonga. Na dniach otwartych 500 pln i 50 za jazdę próbną.

W Kawasaki w dniach powszednich albo się nie da umówić na jazdę próbną a jak już to 300 pln za "wypożyczenie" motocykla plus -uwaga!- 10% wartości motocykla kaucji. Tak mi krzyknęli w dwóch salonach w wawie. Dobrze ze jazdy próbne bezkosztowo bo zygzak fajną maszynką jest

V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to słabo...jeśli nikt sie nie pomylił. Te 500 zeta w Liberty to tzw. udział własny dla ubezpieczyciela, tj. jakby ktos pada zaliczył to te 500 też  idzie na pokrycie szkód. Ale 5 tysi udziału własnego to chyba jakaś kicha jest. A może chcą mieć spokój na drzwiach otwartych.

Live slow!!!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem umowę mailem :

 

"6. Najemca zobowiązuje się w dniu zawarcia niniejszej umowy do wpłaty kaucji w kwocie 500,00 zł( słownie :pięćset zł), tytułem zabezpieczenia ewentualnych szkód mogących powstać w związku z użytkowaniem przez Najemcę pojazdu."

 

Edytowane przez kwinto (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimekraf - a nie byłoby najprościej zadzwonić i zapytać? Też mam 500 więc wychodzi, że taka kwota jest przyjęta. Może jest jakieś kryterium od kiedy ma się A? 

Jak ktoś w piątek się wybiera - to do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już polatałem na 10tce, rewelacyjne lusterka, fajnie pogania, lekkie to jak piórko, hamulce robią robotę przy tej masie to jednopalczaste ruchy, siedzenia obszyte antypoślizgowo też ułatwiają zakotwiczenie i nie trzeba leżeć na baku żeby powietrze nas omijało chyba szyba jest wyższa. O 17tej 1400 cm sprawdzam. :biggrin:

 

Edit:

Postawiłem moją dychę z tą nową i wygląda na to że nówka ma niżej obsadzone siedzisko i bardziej pionowo ustawiona owiewkę dlatego łatwiej się schronić przed wiatrem. Zaczęło padać o 17tej i był lekka obsuwa czasowa ale koło 18tej dosiadłem ZZR1400 (podziękowania dla Moto-Moto za cierpliwość) było mokro więc nie kozaczyłem wrażenia: ma ten moment więc i zbiera się ładnie, mimo wyglądu nie sprawia wrażenia ciężkiej, szyba z wycięciami sprawia że nie ma problemu z wiatrem, mimo wszystko siedzi się w pozycji lekko sportowej więc to raczej krążownik autostradowy niż globtroter :biggrin:, osłony wydechów pod piętami sprawiają że możemy wygodnie oprzeć całe stopy.     

Edytowane przez PIT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...