Jump to content

Napraw Ulicę … Zgłoś Dziurę …


ridrick
 Share

Recommended Posts

Ponieważ mam okazje współpracować z GDDKiA to wiem że oni bardzo często sie tłumaczą że nic nie wiedzą o ..... drogach.

Przecież oni do pracy docierają drogą lotniczą.

 

Zatem może wypadałoby ich wesprzeć i nim tak na dobre zacznie się sezon zacznijmy ich natrętnie informować ;).

Dziury na Mickiewicza przy Kościuszki w kierunku Retkini są już od roku a tam motongiem nie trudno się wyje.... :sad2:

 

Poniżej podaje namiary by nie trzeba było szukać komu zgłaszać:

 

Do 15 marca można zgłosić najbardziej zniszczone odcinki dróg i może coś lenie zrobią

Szczegóły poniżej:

Zarząd Dróg i Transportu :: serwis BIP

 

Informacje o ubytkach warto by przekazywać:

 

Centrum Zarządzania Kryzysowego 24h/dobę: tel. 638 49 49.

Poniedziałek - Piątek 8-16

wtorek 9-17

Wydział Utrzymania Dróg:

Inspektorzy:

[*]
638-49-75 - Widzew, Śródmieście

[*]
638-49-39 - Górna, Polesie

[*]
638-49-36 - Bałuty

Link to comment
Share on other sites

Z własnego doświadczenia i wiedzy wiem że nawet jeżeli zgłosi sie informacje o stanie nawieszchni to i tak zaczem zostanie załatana(opcja doraźna) to bedzie maj..zaczem ruszą przetargi zostanie wyłoniony wykonawca itd ..a druga sprawa czy miasto ma tyle pln-ów na tzw. łatanie dziór.. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif wszystkich na swoim terenie ..no i oczywiście praca bardzo pracochłonna.

Gdyby była chodź jedna osoba myśląca która zamiast wydawać bez sensownie pieniądze co roku na takie łatanie po prostu wystarczyło by starą nawierzchnie chociarz sfrezować i nowa nowierzchnia asfaltowa wylać lub nowa pod budowa drogi wtedy ma to jaki kolwiek sens takie moje zdanie..

Link to comment
Share on other sites

Jak kumpel pracował w urzędzie i pytali go telefonicznie dlaczego są dziury to odpowiadał sarkastycznie po to żeby ptaki miały z kąd wodę pić :smile: jak najbardziej dotłaczam się do akcji

Link to comment
Share on other sites

Nie popierać tylko dzwonić ;). Ja zazwyczaj jak mam coś po drodze do pracy to dzwonie do znudzenia ;P.Skoro mi wolno to niech sie pan powk... to może coś zrobią.

Z własnego doświadczenia i wiedzy wiem że nawet jeżeli zgłosi sie informacje o stanie nawieszchni to i tak zaczem zostanie załatana(opcja doraźna) to bedzie maj

Aż tak źle nie jest. Jak się jest upierdliwym to w tydzień potrafia zrobic taką doraźną naprawę. Fakt że to tylko troche poprawia stan drogi ale moje letnie 18" nie lubią ostrych krawędzi a na moto można zaliczyć glebę. Dochodzenie zwrotu kosztów nie jest juz takie tragiczne ale jakoś bardziej mnie bawi wk... pracowników zdit ;) bo później nie mogą powiedzieć że nic nie wiedzieli.Nawet chciałem sie pokusić o napisanie aplikacji dla andorida tak bym sobie zaznaczał tylko miejsca a wieczorem z automatu wysyłał raport z listą dziur i współrzędnymi ;) PSOczywiście to tylko propozycja, która moim zdaniem przy dużej ilości upierdliwych kolesi (tam zazwyczaj telefon milczy) może trochę poprawić poziom bezpieczeństwa.
Link to comment
Share on other sites

Nawet chciałem sie pokusić o napisanie aplikacji dla andorida tak bym sobie zaznaczał tylko miejsca a wieczorem z automatu wysyłał raport z listą dziur i współrzędnymi ;)

bardziej by sie przydalo "gdzie jeszcze nie ma dziur" . wiadomo by bylo którędy da sie przejechac:D i mniej bo roboty byś miał :decayed:
Link to comment
Share on other sites

Bardzo fajna akcja, ale jak się poważnie zastanowiłem to tak:Srebrzyńska między Kasprzaka a Karskiego - totalna tragedia!Juszczakiewicza jak się jedzie w kierunku konstantynowskiej - prawa krawędź pasa jakby się zapadła (o dziurach nawet nie wspominam)Zielona od Żeligowskiego aż do Kościuszki - totalna tragedia (w zeszłym roku bym tam zaliczył ze 2 gleby, ledwo się utrzymałem)Wysłałem email. Załączyłem powyższe i dodałem jeszcze Żeromskiego przy wlocie na Zieloną (widoczna śliska kostka brukowa, ulica zapada się przy chodniku).

Link to comment
Share on other sites

Jest jeszcze jedna dziura!!! Nazywa się Nasza Łódź(wiosła ukradli nie wie gdzie płynie)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...