Jump to content

Darek_Lodz


Darek_Lodz
 Share

Recommended Posts

Witam  :smile:

 

 

Nazywam sie Darek, mam 25 lat i własnie zaczynam swoja przygodę zaczynając z Honda Varadero 125 z kategoria B którą mam od 8 lat  :smile:

 

Póki co jeżdżę na wsi u brata, aby się oswoić, ale już mi się to podoba i za rok planuje zrobić A.

Z kawałka ziemi obok zrobiliśmy sobie plac manewrowy z pachołkami (jako krzaki, część zdążyłem już strącić, ale odrosną). Całkiem spore viaderko okazało się też całkiem ciężkie, ale za to je lubię.

 

Wasze forum dość często mi "wyskakiwało" jeszcze przed zakupem, różne ciekawe i bogate porady, informacje, więc teraz również chciałem tu dołączyć. A dziś cały dzień tu siedzę i czytam różne posty, gdzie już znalazłem dużo ciekawych porad.

 

Czeka mnie jeszcze kilka formalności (rej./ub.). A w kolejny weekend wycieczka na motoweteranbazar - choć wciąż nie wiem w co się ubrać, wybór modeli/typów.marek jest dość spory :smile:

 

Do zobaczeniu na drodze lub poza nią !  :cheers:

 

 

PS. Gdybym mógł cofnąć czas faktycznie zrobiłbym A i porządniejszy sprzęt bym kupił ... za tą samą/podobną cenę  :mellow:

 

Link to comment
Share on other sites

Witaj! Ja właśnie myślę nad 125tką na jeden sezon (czyli teraz) w oko właśnie wpadło Varadero... Jednak troszkę kosztuje, i dlatego szukam w miarę taniego motocykla do 5 tys, a w lutym-kwietniu właśnie robię prawko na A.

 

Sugerujesz że najlepiej czekać na prawko i kupić dobry sprzęt za samą cenę co? :smile: 

Link to comment
Share on other sites

Madzia,

 

mój budżet to właśnie był również 5 tys.

ale budżety są po to, aby je przekraczać  :biggrin:

 

Tak jak wiele osób tutaj psiało - to samo varadero 2 lata temu miałbym za cenę prawka. Więc prawko + varadero = varadero teraz.

Gdybym miał prawko mógłbym kupić coś większego niż 125,  a do tego jednak mieć ten kurs zrobiony (trochę wiedzy + praktyki).

Ale zanim zrobiłbym A, i kupiłbym moto na A, obawiam się, że sezon dobiegałby ku końcowi (nie mam zielonego pojęcia ile to mogłoby trwać,a człowiek pracujący ma mniej czasu, robienie B jako uczeń liceum to było co innego, czasu więcej). Więc nie czekając co się stanie, kupiłem viaderko  :moto: (nie żałuję samego kupna, ale gdybym cofnął czas do samego początku sezonu, zacząłbym odrazu prawko A). 

Rok temu zamierzałem zrobić kat. A i kupić moto Aż w końcu nadeszła zima.  A tak - kupiłem moto i tyle  :laugh2:

 

Oczywiście równie dobrze cena w kolejnym sezonie może spaść. Osoby, które kupiły 125 teraz/poprzednim sezonie, robią prawko, kupują większe cuda, sprzedają swoje 125 i znowu byłby wysyp. Ale to jak wróżenie z fusów  :whistling:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...