Skocz do zawartości

Darek_Lodz


Darek_Lodz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  :smile:

 

 

Nazywam sie Darek, mam 25 lat i własnie zaczynam swoja przygodę zaczynając z Honda Varadero 125 z kategoria B którą mam od 8 lat  :smile:

 

Póki co jeżdżę na wsi u brata, aby się oswoić, ale już mi się to podoba i za rok planuje zrobić A.

Z kawałka ziemi obok zrobiliśmy sobie plac manewrowy z pachołkami (jako krzaki, część zdążyłem już strącić, ale odrosną). Całkiem spore viaderko okazało się też całkiem ciężkie, ale za to je lubię.

 

Wasze forum dość często mi "wyskakiwało" jeszcze przed zakupem, różne ciekawe i bogate porady, informacje, więc teraz również chciałem tu dołączyć. A dziś cały dzień tu siedzę i czytam różne posty, gdzie już znalazłem dużo ciekawych porad.

 

Czeka mnie jeszcze kilka formalności (rej./ub.). A w kolejny weekend wycieczka na motoweteranbazar - choć wciąż nie wiem w co się ubrać, wybór modeli/typów.marek jest dość spory :smile:

 

Do zobaczeniu na drodze lub poza nią !  :cheers:

 

 

PS. Gdybym mógł cofnąć czas faktycznie zrobiłbym A i porządniejszy sprzęt bym kupił ... za tą samą/podobną cenę  :mellow:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Ja właśnie myślę nad 125tką na jeden sezon (czyli teraz) w oko właśnie wpadło Varadero... Jednak troszkę kosztuje, i dlatego szukam w miarę taniego motocykla do 5 tys, a w lutym-kwietniu właśnie robię prawko na A.

 

Sugerujesz że najlepiej czekać na prawko i kupić dobry sprzęt za samą cenę co? :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia,

 

mój budżet to właśnie był również 5 tys.

ale budżety są po to, aby je przekraczać  :biggrin:

 

Tak jak wiele osób tutaj psiało - to samo varadero 2 lata temu miałbym za cenę prawka. Więc prawko + varadero = varadero teraz.

Gdybym miał prawko mógłbym kupić coś większego niż 125,  a do tego jednak mieć ten kurs zrobiony (trochę wiedzy + praktyki).

Ale zanim zrobiłbym A, i kupiłbym moto na A, obawiam się, że sezon dobiegałby ku końcowi (nie mam zielonego pojęcia ile to mogłoby trwać,a człowiek pracujący ma mniej czasu, robienie B jako uczeń liceum to było co innego, czasu więcej). Więc nie czekając co się stanie, kupiłem viaderko  :moto: (nie żałuję samego kupna, ale gdybym cofnął czas do samego początku sezonu, zacząłbym odrazu prawko A). 

Rok temu zamierzałem zrobić kat. A i kupić moto Aż w końcu nadeszła zima.  A tak - kupiłem moto i tyle  :laugh2:

 

Oczywiście równie dobrze cena w kolejnym sezonie może spaść. Osoby, które kupiły 125 teraz/poprzednim sezonie, robią prawko, kupują większe cuda, sprzedają swoje 125 i znowu byłby wysyp. Ale to jak wróżenie z fusów  :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :biggrin:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...