Skocz do zawartości

Kawa Z Rana Jak Śmietana, Czyli Kawasaki Zr-7


arczix007

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

wczoraj część z was miała okazję poznać moją Kawkę z 99r., którą nabyłem dosłownie 3 tygodnie temu. Kawka była już chyba notowana na forum, a można to poznać po obramowaniu tablicy rejestracyjnej ;)
Mam nadzieję, że posłuży mi trochę, a bynajmniej do czasu, kiedy będzie mi "mało" :P

W planach mam zamiar trochę odświeżyć Kawę ze strony wizualnej czyli wymiana manetek, dźwigni, lusterek (jak któreś będą lepiej pasowały), kierunki i być może jak fundusz pozwoli to wydech na trochę głośniejszy, basowy a'la BOS ;) Gdybyście coś mogli polecić z powyższych rzeczy to piszcie śmiało ;)

Swoją drogą znacie jakieś wydechy, które podchodzą pod ZR7? Szukałem trochę po necie, ale z racji, iż jest to starszy model, ciężko cokolwiek znaleźć :smile: Chyba, że ktoś zajmuje się przeróbką oryginału to proszę o cynk.
 

Trochę zdjęć, które będę zapewne dodawał z czasem w tym temacie. 

W dniu kupna :smile::
9Wph9eHh.jpg
KEoLpw7h.jpg

wjg1DQCh.jpg

 

A tu z ostatniego wypadu do Uniejowa pod samym zamkiem:

YBQt9LVh.jpg
ZqSwq4ph.jpg

Edytowane przez arczix007 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam poprzedniego właściciela, dbało moto, ale mało jeździł - @MateuszZR7  :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam poprzedniego właściciela, dbało moto, ale mało jeździł - @MateuszZR7  :riding:

O też własnie, nie wiedziałem pod jakim nickiem występuje :smile: 

 

Fajne moto, sam miałem S ;) Twój trochę przerobiony :riding:  ... ale z tego co wiem MateuszZR7 robił to dla siebie więc na pewno posłuży. Szerokości! 

Jak każdy wiadomo ;) Też mam taką nadzieję także podziękować :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajny sprzęt, kiedyś się nad takim zastanawiałem. Czy przednie tarcze są oryginalne ?

Powiem Ci szczerzę, że nawet nie wiem :P Ale wydaje mi się, że tak (a bynajmniej wyglądają tak samo jak oryginały :P)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...