Jump to content

Kawa Z Rana Jak Śmietana, Czyli Kawasaki Zr-7

arczix007
 Share

Recommended Posts

Hejka,

wczoraj część z was miała okazję poznać moją Kawkę z 99r., którą nabyłem dosłownie 3 tygodnie temu. Kawka była już chyba notowana na forum, a można to poznać po obramowaniu tablicy rejestracyjnej ;)
Mam nadzieję, że posłuży mi trochę, a bynajmniej do czasu, kiedy będzie mi "mało" :P

W planach mam zamiar trochę odświeżyć Kawę ze strony wizualnej czyli wymiana manetek, dźwigni, lusterek (jak któreś będą lepiej pasowały), kierunki i być może jak fundusz pozwoli to wydech na trochę głośniejszy, basowy a'la BOS ;) Gdybyście coś mogli polecić z powyższych rzeczy to piszcie śmiało ;)

Swoją drogą znacie jakieś wydechy, które podchodzą pod ZR7? Szukałem trochę po necie, ale z racji, iż jest to starszy model, ciężko cokolwiek znaleźć :smile: Chyba, że ktoś zajmuje się przeróbką oryginału to proszę o cynk.

Trochę zdjęć, które będę zapewne dodawał z czasem w tym temacie. 

W dniu kupna :smile::
9Wph9eHh.jpg
KEoLpw7h.jpg

wjg1DQCh.jpg

A tu z ostatniego wypadu do Uniejowa pod samym zamkiem:

YBQt9LVh.jpg
ZqSwq4ph.jpg

Edited by arczix007 (see edit history)

Uważam że kawa jest lepsza niż śmietana. ;)  A niebieska to nawet sprawia trochę frajdy z jazdy :riding:

Fajne moto, sam miałem S ;) Twój trochę przerobiony :riding:  ... ale z tego co wiem MateuszZR7 robił to dla siebie więc na pewno posłuży. Szerokości! 

Znam poprzedniego właściciela, dbało moto, ale mało jeździł - @MateuszZR7  :riding:

O też własnie, nie wiedziałem pod jakim nickiem występuje :smile: 

Fajne moto, sam miałem S ;) Twój trochę przerobiony :riding:  ... ale z tego co wiem MateuszZR7 robił to dla siebie więc na pewno posłuży. Szerokości! 

Jak każdy wiadomo ;) Też mam taką nadzieję także podziękować :smile:

• 2 weeks later...

Fajny sprzęt, kiedyś się nad takim zastanawiałem. Czy przednie tarcze są oryginalne ?

Powiem Ci szczerzę, że nawet nie wiem :P Ale wydaje mi się, że tak (a bynajmniej wyglądają tak samo jak oryginały :P)