Skocz do zawartości

Gdzie Skupują Butelki Po Piwie? ^_^


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

teraz każdy sklep powinien Ci przyjąć butelki bez wołania paragonu, przynajmniej tak mi się wydaje :P co prawda jak masz taką ilość, to nie wiem czy Ci przyjmą :P powinni ;) w kauflandzie masz automat do skupu butelek ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

teraz każdy sklep powinien Ci przyjąć butelki bez wołania paragonu, przynajmniej tak mi się wydaje

W 50% wydaje Ci się dobrze. Każdy sklep ma obowiązek przyjąć butelki, zgodnie z ustawą o surowcach wtórnych ale nie ma obowiązku zapłacenia za te butelki. Więc robisz jednym słowem czyn społeczny i oddajesz za darmo. Podstawą do wypłacenia Ci kaucji za butelki jest paragon. Niektórzy sprzedawcy i tak płacą i przyjmują butelki bez paragonu, ale jest to tylko ich dobra wola a nie obowiązek.

 

Koło Kopernika jest Groszek, gdzie nigdzie nie wołali ode mnie paragonu ale nie wiem jak postąpią z taką ilością ;)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może po prostu punkt skupu butelek? :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko sprawdź czy w kasie pani Ci wyda na podstawie paragonu kasę czy będziesz mógł tylko kupić piwa bez kaucji za butelkę :P ale będziesz miał wtedy dużo pełnych butelek :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj no, postaw se ściankę z tych butelek kładąc je poziomo na sobie. Do każdej wrzucaj dziennie po dychu. A jak zapełnisz wszystkie będziesz miał na tyle piwa i wachy że ja pier.le :decayed:  :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Słuchaj no, postaw se ściankę z tych butelek kładąc je poziomo na sobie. Do każdej wrzucaj dziennie po dychu. A jak zapełnisz wszystkie będziesz miał na tyle piwa i wachy że ja pier.le :decayed::riding:

Hipotetycznie,jeżeli część butelek w tym garażu jest moja czy mam szansę je odzyskać po napełnieniu dychami? :burp:

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...