Jump to content

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego Warszawa 2012


Mario83
 Share

Recommended Posts

Cześć wszystkim ma ktoś już może informacje o rozpoczęciu sezonu w Warszawie? W zeszłym roku była to alternatywna impreza do Częstochowy wybrałem WWA i nie żałuje bo naprawdę było na co popatrzeć ( wyścigi na 1/4 mili drift stunt pokazy motocykli , samochodów odrzutowych tuningowych driftowych itp) no a w Częstochowie wiadomo jaki plan ;) trochę skromny i standardowy!

Link to comment
Share on other sites

Witam, jedyne co Częstochowę zawsze ratowało to darmowy wstęp, a w Wa-wie zaczeli w pewnym momencie troche przeginać, do tego organizacja była kiedyś trochę licha ( kolejka po horyzont do wjazdu, brak nagłośnienia i planu imprezy) plus przesuwanie terminów w stronę zimy. Pamiętam jak jeździliśmy na Wawę to często szron jeszcze rano leżał na trawie a temperatura była mocno ujemna. Wtedy przesiedliśmy się na częstochowę gdzie jeszcze wjeżdzało się na dziedziniec klasztoru do środka przez bramę od strony parkingów. Ale dawne to były czasy.Pozdrawiam Nawet w zeszłym roku zastanawiałem się na Wawą ale wygrała Częstochowa.Pozdrawiam Gazela.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie ostatnio wjazd dla motocyklistów był darmowy a pogoda jak w Częstochowie bo było to tego samego dnia :smile: Najlepiej żeby było to w innym terminie i spokojnie objedzie się dwie imprezy :smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...