Skocz do zawartości

SpiderPig


SpiderPig

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

 

Nazywam się Kuba i mam 23 lata. Stwierdziłem, że jako posiadacz prawka B. od ponad 3 lat zakupie sobie maszynę 125cc.

 

Jako osoba dość pragmatyczna, dużo czytam przed zakupem czegokolwiek, a więc do samego zakupu jeszcze trochę mi zejdzie.

 

Wiedząc co się dzieje na drogach, chciałbym obyć się z maszyną jeszcze przed wyjazdem na drogę najlepiej pod okiem jakiegoś instruktora z prawdziwego zdarzenia. Czy jest ktoś w stanie polecić albo odradzić mi konkretną szkołę w Łodzi (retkinia, polesie, centrum, na smutną do WORDa mam trochę daleko), która podejmie się tego zadania? Nie ukrywam, że koszt takiego szkolenia też nie jest bez znaczenia (student dzienny, dorabiający). Wszelkie informację mile widziane.

 

A na koniec jeszcze raz, pozdrowienia dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo :biggrin:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kuba, polecam Ci Adama Wotę, szkoła WOTA, Google znajdzie ;)

 

Mam podobną historię, miesiąc temu pierwszy raz wsiadłem na moto i nie żałuję. Na swoją 125-kę wsiadłem po 4h szkolenia u Adama, już bez strachu, ale z należytym respektem do sprzętu i prędkości. Od tego czasu zrobiłem 1600 km i jak widać mimo braku kat. A wciąż jestem wśród żywych ;)

 

Powodzenia i do zobaczenia na drodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...