Jump to content

Przyczepa-Jak Przerobić Na Motocyklową?


filet
 Share

Recommended Posts

W zeszłym sezonie kupiłem za pare groszy przyczepę bagażową. Ale zamiar był taki abym mógł transportować nią swoje moto. I tu pojawia sie pytanie. Może ktoś przerabiał juz taka przyczepę i ma jakis solidny patent na taka przeróbkę lub jakakolwiek wiedze w tym temacie?

Link to comment
Share on other sites

Jesli na jedno moto to wystarczy ze posrodku przykrecisz wzdluż przyczepy kątowniki tak zeby miedzy nie weszly koła ,z przodu byloby dobrze zamontować jeszcze blokade do przedniego kola tak zeby nie suwalo sie do przodu i na boki, mozna wygiać rurke pół calową tak jak jest w przyczepach motocyklowych no i jeszcze zaczepy do pasów z tylu przyczepy tak żeby łapać tył motocykla i takie tez zaczepy z przodu. Wszsytko to pod warunkiem ze przyczepa jest na tyle dluga ze cale moto sie na niej miesci bo jesli jest krótsza no to musisz zamiast plaskowników zamotować szyne na której bedzie moto stało.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie to nic skomplikowanego na pewno można ogarnąć temat samemu :smile: nawet myślę że ta szyna na koła nie jest aż tak bardzo potrzebna jeśli wchodzi na nią cały motocykl a podłoga jest drewniana, chyba że jest gładka blacha to lepiej założyć żeby przypadkiem się nie u śliznął. Najważniejsze porządne uchwyty z przodu i tyłu do mocowania pasów no i coś do zblokowania motocykla żeby nie wyprzedził Ciebie podczas mocnego hamowania ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...