Skocz do zawartości

Zakup Yanosika Na Moto


człowiekBezSzyj

Rekomendowane odpowiedzi

A nie możesz przetestować najpierw odpalając aplikację na jakimś "smart" telefonie? Podstawą według mnie będzie komunikacja z tym co w kasku siedzi - masz jakieś słuchawki zamontowane albo zestaw komunikacyjny? A jako facet z IT dodam: w Google szukałeś?

 

http://www.motocykl.org/viewtopic.php?f=18&t=13740

 

Albo taki cytat

 

 

 

System Yanosik, z którego do tej pory korzystali kierowcy samochodów, dostępny jest także dla motocyklistów. System jest w pełni legalny. Opiera się na zgłoszeniach użytkowników, którzy ostrzegają się nawzajem przed kontrolami policji, fotoradarami, patrolami mobilnymi, czy też zagrożeniami w postaci wypadków.

Aby dołączyć do społeczności Yanosika, należy pobrać i zainstalować darmową aplikację, dostępną już na iPhone'y i telefony komórkowe z systemem Android. Za pomocą komunikatów głosowych aplikacja ostrzeże motocyklistę przed przykrymi niespodziankami – aby korzystać z Yanosika wystarczy podłączony zestaw słuchawkowy, nie trzeba nawet wyjmować telefonu z kieszeni.

Źródło: http://www.motofakty.pl/artykul/yanosik-antyradar-dla-motocyklistow.html

Edytowane przez Zet (wyświetl historię edycji)

KONTO PRZYGOTOWANE DO SKASOWANIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SamotnyJeździec

Od dłuższego czasu jeżdżę na Yanosiku i nie licząc wkur..go głosu (jakiś emulator, czy coś)   :unsure:  spisuje się dobrze. Szkoda, że nie ma wyboru trasy jak na mapach googla, ale poza tym ok! Na pewno kilku fotoradarów, śmietników i nieoznakowanych radiowozów uda Ci się dzięki niemu uniknąć, tzn. chciałem powiedzieć będziesz jeździł bezpieczniej :P !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taniej i z prawkiem. Ja stary telefon przystosowałem do yanosikowania, jeszcze nie miałem okazji wytestować ale w samochodzie już kilka tys km na tym zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...