Jump to content

Zakup Yanosika Na Moto


człowiekBezSzyj
 Share

Recommended Posts

A nie możesz przetestować najpierw odpalając aplikację na jakimś "smart" telefonie? Podstawą według mnie będzie komunikacja z tym co w kasku siedzi - masz jakieś słuchawki zamontowane albo zestaw komunikacyjny? A jako facet z IT dodam: w Google szukałeś?

 

http://www.motocykl.org/viewtopic.php?f=18&t=13740

 

Albo taki cytat

 

 

 

System Yanosik, z którego do tej pory korzystali kierowcy samochodów, dostępny jest także dla motocyklistów. System jest w pełni legalny. Opiera się na zgłoszeniach użytkowników, którzy ostrzegają się nawzajem przed kontrolami policji, fotoradarami, patrolami mobilnymi, czy też zagrożeniami w postaci wypadków.

Aby dołączyć do społeczności Yanosika, należy pobrać i zainstalować darmową aplikację, dostępną już na iPhone'y i telefony komórkowe z systemem Android. Za pomocą komunikatów głosowych aplikacja ostrzeże motocyklistę przed przykrymi niespodziankami – aby korzystać z Yanosika wystarczy podłączony zestaw słuchawkowy, nie trzeba nawet wyjmować telefonu z kieszeni.

Źródło: http://www.motofakty.pl/artykul/yanosik-antyradar-dla-motocyklistow.html

Edited by Zet (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

SamotnyJeździec

Od dłuższego czasu jeżdżę na Yanosiku i nie licząc wkur..go głosu (jakiś emulator, czy coś)   :unsure:  spisuje się dobrze. Szkoda, że nie ma wyboru trasy jak na mapach googla, ale poza tym ok! Na pewno kilku fotoradarów, śmietników i nieoznakowanych radiowozów uda Ci się dzięki niemu uniknąć, tzn. chciałem powiedzieć będziesz jeździł bezpieczniej :P !

Link to comment
Share on other sites

taniej i z prawkiem. Ja stary telefon przystosowałem do yanosikowania, jeszcze nie miałem okazji wytestować ale w samochodzie już kilka tys km na tym zrobiłem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...