Jump to content

Zakup Yanosika Na Moto

człowiekBezSzyj
 Share

Recommended Posts

A nie możesz przetestować najpierw odpalając aplikację na jakimś "smart" telefonie? Podstawą według mnie będzie komunikacja z tym co w kasku siedzi - masz jakieś słuchawki zamontowane albo zestaw komunikacyjny? A jako facet z IT dodam: w Google szukałeś?

http://www.motocykl.org/viewtopic.php?f=18&t=13740

Albo taki cytat

System Yanosik, z którego do tej pory korzystali kierowcy samochodów, dostępny jest także dla motocyklistów. System jest w pełni legalny. Opiera się na zgłoszeniach użytkowników, którzy ostrzegają się nawzajem przed kontrolami policji, fotoradarami, patrolami mobilnymi, czy też zagrożeniami w postaci wypadków.

Aby dołączyć do społeczności Yanosika, należy pobrać i zainstalować darmową aplikację, dostępną już na iPhone'y i telefony komórkowe z systemem Android. Za pomocą komunikatów głosowych aplikacja ostrzeże motocyklistę przed przykrymi niespodziankami – aby korzystać z Yanosika wystarczy podłączony zestaw słuchawkowy, nie trzeba nawet wyjmować telefonu z kieszeni.

Źródło: http://www.motofakty.pl/artykul/yanosik-antyradar-dla-motocyklistow.html

Edited by Zet (see edit history)

SamotnyJeździec

Od dłuższego czasu jeżdżę na Yanosiku i nie licząc wkur..go głosu (jakiś emulator, czy coś)   :unsure:  spisuje się dobrze. Szkoda, że nie ma wyboru trasy jak na mapach googla, ale poza tym ok! Na pewno kilku fotoradarów, śmietników i nieoznakowanych radiowozów uda Ci się dzięki niemu uniknąć, tzn. chciałem powiedzieć będziesz jeździł bezpieczniej :P !

taniej i z prawkiem. Ja stary telefon przystosowałem do yanosikowania, jeszcze nie miałem okazji wytestować ale w samochodzie już kilka tys km na tym zrobiłem.