Jump to content

Mishka

Mishka
 Share

Recommended Posts

Witam WszystkichOd zeszłego sezonu turlam sie po okolicy Hondą VT500C - niebieski metalic. Po wielu latach postanowiłem zrealizować wreszcie coś , co we mnie siedziało i na szczęście nie wyparowało :smile:

Nic w przyrodzie nie ginie i każdy kto ma w duszy jazdę jeździł będzie. Witamy na forum i do zobaczenia na szosie.

troszkę skromne przywitanie napisz coś więcej . Pytanie ulubione zada ci pewnie niebawem Suchy . Witamy i czekamy na foto-moto

troszkę skromne przywitanie napisz coś więcej . Pytanie ulubione zada ci pewnie niebawem Suchy . Witamy i czekamy na foto-moto

Dzięki wszystkim za powitanie. A co tu więcej pisać? :smile: Żałuję, że po pierwszych jazdach dwuśladem z silnikiem w baaaaaardzo odległej przeszłości powróciłem do tego dopiero teraz i to trochę tak na wariata. Ale co tam ... lepiej późno niż wcale - jak powiedziała baba, która spóźniła się na pociąg :smile: Z racji hm... wieku dosiadłem choppera, ale nie dzielę ludzi na chopperowców , ścigaczy czy jeszcze innych, tylko na mądrych i głupich. Motocyklista to motocyklista i każdego pozdrowię i odpowiem na pozdrowienie. Teraz liczy się tylko by moja Shadow'ka odzyskała dawny blask i kondycję. Foto-moto niebawem wstawię. Może ktoś rozpozna bo zanim do mnie trafiła to już w tym regionie żyła, potem błąkała się po kraju i powróciła teraz prawie na stare śmieci :smile:

Powitać :riding:Jak do nas trafiłeś na forum Michale?

No i padło sakramentalne pytanie :)Forum to mignęło mi w sieci jakiś czas temu, Jestem zapisany też na shadow.org.pl z racji mojej maszyny (wiadomo źródło informacji wszelakich). Spotkałem niedawno jednak pewnego młodego człowieka, który odkrył, że mam moto i z takim entuzjazmem zachwalał mi to forum, że postanowiłem tu wstąpić mimo mojej wrodzonej niechęci do zrzeszania się i oto jestem. A co bedzie dalej czas pokaże :smile:

• 2 weeks later...