Skocz do zawartości

Gdzie Wyregulować Zawory?


filet

Rekomendowane odpowiedzi

NIEUBŁAGANIE PRZYSZEDŁ CZAS NA REGULACJĘ W MOJEJ FZ6. POSTANOWIŁEM WIĘC PODPYTAĆ WAS CZY JEST KTOŚ W ŁODZI LUB OKOLICACH KTO ZROBI TO DOBRZE I W NORMALNYCH KOSZTACH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile masz najechane?? jeśli to nie tajemnica

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

606 303 253 Drewnowska 50Kuba jest i dobrym motocyklistą i świetnym mechanikiem... zapytaj się jego :smile: nie robię mu dodatkowej reklamy ale moje Kawasaki już u niego było i nie narzekam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: Skąd wiedzieć czy zawory są do regulacji i kiedy się robi regulacje? (tak samo gaźników). Bo jak pojade, do jakiegoś nie znanego mi serwisu i zobaczą że się nie znam, to będą wszystko naprawiać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zaworów to serwisowka mówi co ile sie reguluje a w skrócie to honda , nowe modele kawasaki i suzuki co 24 tys.km,starsze kawy co 12 tys,suzuki olejaki co 6 tys km.Gazniki nie ma reguły bo paliwo na stacjach bywa różne.Pozatym jesli nie wiadomo kiedy była robiona regulacja zaworów to dla świętego spokoju i dobrej kondycji silnika warto to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to mi chodziło, bo w sprowadzonych motocyklach nigdy nie wiadomo jak nie ma książki. Madpawel jak bym z kumplem podjechał w 2 moto do Ciebie , to można liczyć na jakiś rabat ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

madpawel można podjechać z marszu czy trzeba się umawiać i jak długo potrwa synchro w gpz 500 . Czy zrobisz to od ręki

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rano wpadnę pogadać

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...