Skocz do zawartości

Duże Moto Dla Dużego Chłopa


boodgee

Rekomendowane odpowiedzi

No to pytanie zasadnicze 1100GS czy 1150 GS?

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad 1100RT też się zastanawiam... Będziesz w weekend w Łodzi? Moglibyśmy się spotkać i porozmawiać?

 

EDIT

Znalazłem Ciekawe ogłoszenie

http://olx.pl/oferta/bmw-r1100gs-CID5-IDancej.html#360803a698

 

Czy znawcy mogą się wypowiedzieć?

Edytowane przez boodgee (wyświetl historię edycji)

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piekarnia, najpierw wakacje, później muszę XJ sprzedać (no chyba, że trafi się okazja).

A masz czas w pt pod wieczór?

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem, dużego doświadczenia nie mam, ale sam marzę o czym z półki o jakiej Ty wspominasz.

 

Mogę coś powiedzieć na temat odrzuconego już przez Ciebie BMW 1150 RT....

 

Znajomy zakupił , dodam ze chłopak mam 175 to max, faje rade regulowane siedzisko pomaga, ja przy wzroście 188 czuje się na nim bardzo dobrze :smile: pozycja super kanapa jak w domu, radyjko do 140 a nawet 160 słychać ładnie. W trasę jest wspaniały leci się na nim pięknie...  Silnik BOXER to czuć bo drgania na postoju delikatnie czuć. Ale jak tym ruszysz to nerwy Cię biorą jak musisz się zatrzymać , jazda na min to sama przyjemność ale nie jestem obiektywny bo nie testowałem GS żadnego a podobają mi się strasznie:)  Taki sprzęt jak ma JAQUZIE to jest cos nie powiem , ale to w mim wykonaniu poczekam jeszcze pare latek ;D narazie skorzystam z patentu z praklą żeby zaspokoić pokusę jazdy GS-em hehehehe

RT do  jazdy po mieście trochę gorszy, ale przy Twoim wzroście dasz sobie rade na pewno, troche wagi jest bo z tego co pamiętam 280kg gotowy do jazdy.

 

Dodatkowo robi wrażenie....Z tym ze budżet chyba też do nadciągnięcia by był:smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mogę coś powiedzieć na temat odrzuconego już przez Ciebie BMW 1150 RT....

RT nie odrzuciłem, paradoksalnie jest ich więcej na rynku niż GS'ów.

W trasy jeżdżę rzadziej niż po mieście i obawiam się, że RT może być zbyt duże na przeciskanie się w miejskiej dżungli.

Dzisiaj widziałem na kopcińskiego/piłsudskiego kolegę na Pan European'ie i przeciskanie się szło mu całkiem sprawnie, więc moje twierdzenie częściowo można obalić. RT, podejrzewam, nie będzie dużo większy od ST1100...

 

PS. dzisiaj chłopaki z drogówki na Kawie Versys w kolorze srebrnym pomykali. Moto nie ma żadnych oznaczeń policyjnych, a z przodu jest zainstalowany wideo rejestrator. 

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RT w mieście sprawdzi praktycznie tak samo jak auto:) przecisnąć się i stanąć na światłach pierwszym to praktycznie niewykonalne :smile: jest zbyt szeroki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ja przy wzroście 188 czuje się na nim bardzo dobrze

A nie 178? Bo 188 to Ty masz chyba na szczudłach albo szpilkach :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RT w mieście sprawdzi praktycznie tak samo jak auto:) przecisnąć się i stanąć na światłach pierwszym to praktycznie niewykonalne :smile: jest zbyt szeroki....

To tylko kwestia doświadczenia. RT ma podobne gabaryty co GS. Ja daje rade w miescie na swoim GS, korki i swiatla nie sa straszne i czesto spokojnie jestem na pole position. Wiadomo ze to nie maly SV ktory wcisnie sie wszedzie.

 

Boodgee jak duzo latasz po czarnym to RT bedzie lepsza opcja i jest tanszy do porownywalnego GS.

Edytowane przez lukkas (wyświetl historię edycji)

www.antybrowar.pl

facebook.com/antybrowar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara prawda że i tak wszyscy skończą na gs, oczywiście jeśli chodzi o markę bmw :-D gs lepiej pakowny na wyprawy w rt w 2 osoby ciężko zapakować namiot i resztę szpeju. Ale gs z kuframi też nie polatasz między autami, ja akurat zadko latam w koło komina a po mieście prawie wcale chyba że przelotem. Jednak preferuję dłuższe wyjazdy bocznymi drogami, emeryckim tempem :-D fajnie wjechać tam gdzie auto nie dojedzie i większość motocykli ma problem.Gs nie ma problemu, jednak nie jest to motocykl terenowy wbrew temu co niektórzy opowiadają, fakt taki ze przewrotki w terenie czy parkingowki na trawce, piachu nie robią na nim wrażenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie 178? Bo 188 to Ty masz chyba na szczudłach albo szpilkach :biggrin:

Aidekk, my się kiedyś gdzieś spotkaliśmy? Chyba mnie z kimś pomyliłeś:biggrin: hehehe

 

Śmiesznie wyszło :smile:

 

 

Boodgee jak duzo latasz po czarnym to RT bedzie lepsza opcja i jest tanszy do porownywalnego GS.

Grzechem byłoby sie nie zgodzić :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

lukkas, dnia 11 Cze 2015 - 12:59, napisał: Boodgee jak duzo latasz po czarnym to RT bedzie lepsza opcja i jest tanszy do porownywalnego GS. Grzechem byłoby sie nie zgodzić

 

Eh, i tutaj leży pies pogrzebany :/

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aidekk, my się kiedyś gdzieś spotkaliśmy? Chyba mnie z kimś pomyliłeś hehehe

Śmiesznie wyszło bo masz bardzo podobny avatar do mojego kolegi i odruchowo nie przeczytałem nicka :biggrin:

 

Zwracam honor, mój błąd ;)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]w moim wykonaniu poczekam jeszcze pare latek ;D narazie skorzystam z patentu z pralką żeby zaspokoić pokusę jazdy GS-em hehehehe

ja jeszcze nie taki stary ;)

 

a jak pralka? :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-4319-1434037835,25_thumb.jpg

Rt tak nie da rady ;-)

Boodgee, usiądź sobie w domu na włączonej pralce - to zupełnie jakbyś siedział na GSie :smile:

Tylko żeby próba była realistyczna należy zdjąć wyważenie pralki ;-) ale ka tam swojej praleczki i tak bym nie zamienił ;-) Edytowane przez wielebny67 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a Aprilia Caponord lub Ducati Multistrada?

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne ale czy przeciętnego Polaka stać na np.ducati? Nie mówię o kosztach zakupu tylko eksploatacji? Miałem przyjemność przejażdżki ducati, dla mnie nie do opanowania :-( tyle że ja to niedzielny kierowca jestem :-(

Zerknij na dl 1000 super moto i z 10 lat mniej za te samą kasę co bmw

Może wiaderko?

Edytowane przez wielebny67 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zerknij na dl 1000 super moto i z 10 lat mniej za te samą kasę co bmw Może wiaderko?

Pogubiłem się. DL1000 jest w mojej rozpisce, Viadro też :smile: wielebny, chyba się dzisiaj nie spotkamy, pogoda nas nie rozpieści

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...