Jump to content

Obstawka 04.07.2015 (Ewelina I Wiciu)

Wiciu
 Share

Recommended Posts

Na wstępie chciałbym serdecznie zaprosić forumowe koleżanki i kolegów na swój ślub, który odbędzie się 4 lipca 2015r. o godzinie 16 w Kościele Matki Boskiej Królowej Polski w Bedoniu. Mam też ogromną prośbę do Was abyście w tej ostatniej drodze wolności towarzyszyli mi na swoich maszynach :biggrin: Będzie to dla mnie i mojej narzeczonej wielki zaszczyt jeżeli poświęcicie nam swój cenny czas i obstawicie NASZ ŚLUB :riding: :riding:

Jest to długa droga więc maszyny nie będą się grzały w miejskich obstawkach :P Obowiązkowo wyrazimy swoje podziękowanie w postaci % dla zgromadzonych FORUMOWICZÓW.

Zainteresowanym proponuje spotkanie na parkingu pod sklepem Gama na rogu ul.Pabianickiej i ul.Odrzańskiej o godz. 14 ... i ja tem dojadę :smile:

Następnie już razem ruszymy po Młodą do Kurowic.

Załączam mapkę przewidywanej trasy :smile:https://goo.gl/maps/p7xRb

Z góry dziękuje i do zobaczenia :biggrin:

post-3851-0-31412000-1433770806_thumb.jpg

Edited by Wiciu (see edit history)

bliżej terminu się zobaczy, postaram się być

Z Kurowic to czemu w Bedoniu ślub :smile:

W Kurowicach rzeczywiście jest parafia narzeczonej i ŁADNY kościół ale od czerwca do września jest tam remont :mellow: i musieliśmy wybrać inną parafię, więc padło na Bedoń :smile: Dbam też o to żeby traska była dłuższa :P

jak trasa ma być dłuższa to i %  musi być więcej  :hihi:

jak trasa ma być dłuższa to i %  musi być więcej  :hihi:

Będzie więcej  :laugh2:  A koleżanka to stawi się obowiązkowo bo chyba najbliżej ma :biggrin:

kolego jak jeszcze bede mial bika to odwdziecze sie i zawitam :smile: ale to pod warunkiem ze nie zamienie bika na wózek :smile: :) :smile: :) :smile:

Postaram się podbić i postrzelać z komina;d Gumy już nie jaram, bo po ostatniej obstawce mało zostało:d

kolego jak jeszcze bede mial bika to odwdziecze sie i zawitam :smile: ale to pod warunkiem ze nie zamienie bika na wózek :smile: :) :smile: :) :smile:

Stanio ja już mam wózek dla synka i moto :riding:  Można to pogodzić :biggrin: