Skocz do zawartości

Obstawka 04.07.2015 (Ewelina I Wiciu)


Wiciu

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciałbym serdecznie zaprosić forumowe koleżanki i kolegów na swój ślub, który odbędzie się 4 lipca 2015r. o godzinie 16 w Kościele Matki Boskiej Królowej Polski w Bedoniu. Mam też ogromną prośbę do Was abyście w tej ostatniej drodze wolności towarzyszyli mi na swoich maszynach :biggrin: Będzie to dla mnie i mojej narzeczonej wielki zaszczyt jeżeli poświęcicie nam swój cenny czas i obstawicie NASZ ŚLUB :riding: :riding:

Jest to długa droga więc maszyny nie będą się grzały w miejskich obstawkach :P Obowiązkowo wyrazimy swoje podziękowanie w postaci % dla zgromadzonych FORUMOWICZÓW.

Zainteresowanym proponuje spotkanie na parkingu pod sklepem Gama na rogu ul.Pabianickiej i ul.Odrzańskiej o godz. 14 ... i ja tem dojadę :smile:

Następnie już razem ruszymy po Młodą do Kurowic.

Załączam mapkę przewidywanej trasy :smile:https://goo.gl/maps/p7xRb

Z góry dziękuje i do zobaczenia :biggrin:

post-3851-0-31412000-1433770806_thumb.jpg

Edytowane przez Wiciu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja będę jeśli tylko praca pozwoli :smile:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Kurowic to czemu w Bedoniu ślub :smile:

 

A kto bogatemu zabroni :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Kurowic to czemu w Bedoniu ślub :smile:

W Kurowicach rzeczywiście jest parafia narzeczonej i ŁADNY kościół ale od czerwca do września jest tam remont :mellow: i musieliśmy wybrać inną parafię, więc padło na Bedoń :smile: Dbam też o to żeby traska była dłuższa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jak jeszcze bede mial bika to odwdziecze sie i zawitam :smile: ale to pod warunkiem ze nie zamienie bika na wózek :smile: :) :smile: :) :smile:

Stanio ja już mam wózek dla synka i moto :riding:  Można to pogodzić :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...