Skocz do zawartości

Poznajcie Rojo - Sv650S


Agi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :smile:

Chciałam Wam przedstawić mój nowy nabytek: Suzuki SV650S K5.

Moto troszkę poharatane - pospawane plastiki z lewej strony, ale mi to nie przeszkadza :smile:

Na tę chwilę jest jeszcze trochę za wysoki - jeżdżę jak baletnica, jak się zatrzymuję to staję na czubkach palców. Sprawa jest do dogrania i będzie dobrze, na początek kanapa, a jak to będzie mało to zainwestuję w kości.

Zdjęcia: 

S4030834.JPG

S4030842.JPG

 

Pozdrawiam i do zoba na drodze ;)

Non quo sed quo modo :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spuść trochę powietrza z kół, i problem "baletnicy" rozwiązany ;)

 

a na poważnie, zainwestuj czym prędzej, bo jak będzie dziura w podłożu, garby, inne nierówności, skończysz leżąc na podłożu pod moto, bo Ci nóżki zabraknie.

 

ps. ładne, bo czerwone, a te są najszybsze :smile:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a na poważnie, zainwestuj czym prędzej, bo jak będzie dziura w podłożu, garby, inne nierówności, skończysz leżąc na podłożu pod moto, bo Ci nóżki zabraknie.

Już Agnieszce (Glebie) mówiłem wielokrotnie, że obniżenie powinno być pierwszym wydatkiem a nie "gdzieś tak w kolejce". Jakby posłuchała to byłoby 3-4 gleby mniej :P

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muy, muy guapo este rojo  ;)

 

 

PSObniż na zawiasie tą Rojo jak za wysoka (wpuść lagi w półki i skręć sprężynę z tyłu) zamiast ciąć kanape i kupować kości. Szybko, bezinwazyjnie i bezfinansowo  ;) 

Edytowane przez michal_lc4 (wyświetl historię edycji)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po obniżeniu zmiana komina, bo to fabryczna lufa jest za wielka i strasznie pierdzi :smile: Ogólnie śliczna SV-ka, a czerwonych jest ogólnie mało. Niech Cię wozi bez awaryjnie jak moja :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komin jest po wizycie w Edhaust, więc póki co nie będę z nim nic robić, może kiedyś jak się dorobię to coś zmienię :smile:

I taka mała uwaga na przyszłość: to jest ten Rojo :hihi:

Non quo sed quo modo :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, już poprawiłem, myślałem że to "dziewczynka" jest.  :decayed:

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mały update :smile:

Rojo dorobił się stelaża i kufra - -Max 50.

Dziś doszły w końcu [5tyg oczekiwania] klameczki, póki co czekają na założenie.

A oto jak moto prezentuje się z kufrem:

DSC_0508.JPGDSC_0525.JPG

Na początku był problem z wysokością, ale dzięki kumplowi problem znikł - oddał mi swoje obniżone siedzenie. Teraz moto ma wysokość podobną do Giezika [GS500]:

DSC_0020.JPG

Pozdro :moto:

Non quo sed quo modo :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna sv-ka :biggrin: 

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej foty w bikini na moto w tę letnią pogodę :laugh2:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamki to bardzo dobra inwestycja :biggrin: Pięknie wyglądają i wygodniejsze (Takie moje zdanie) Ładna Suza! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...