Skocz do zawartości

Oszust Z Piotrkowa Trybunalskiego. Witów 15


Firecomplex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Przestrzegam przed zakupem motocykli i skuterów u faceta z m. Witów15 pod Piotrkowem Tryb.

Facet jest dość sprytny, kupuje uszkodzone - rozbite motory za granicą ( Francja), naprawia i sprzedaje.

Taktyka jest taka - naprawa tylko z grubsza żeby wyglądało na minimalne uszkodzenia np: delikatna przewrotka lub ślizg.

Nie wymienia elementów plastikowych. Po to żeby zmylić kupującego.

I wmawia że tak jak widać wszystko jest ok po za plastikami.

Rozczarowanie gotowe gdy dokładnie sprawdzimy moto.

Nie polecam, kłamie że tylko wybiera moto nie rozbite.

Niestety prawda jest zupełnie inna.

Andrzej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby konkurencja robiła antyreklame?

Nic o tobie kolego nie wiemy tak że takie teksty że ktoś tam coś tam w stodole dłubie do wiarygodnych nie należą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ma na myśli kolega który pisze że nic o mnie nie wie. A co chcesz wiedzieć kolego??? Może fotkę?

Ja tylko przestrzegam. Wydaje mi się że po to powstała ta zakładka na forum.

Przed napisaniem tych słów, przywitałem się w powitalni - tak dla wyjaśnienia.

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze chodziło o to, że jesteś nowym użytkownikiem i pierwsze co przychodzi na myśl to że robisz antyrekleme i niewiele ten post może mieć wspólnego z rzeczywistością  :biggrin: Jak ktoś się na czym bardzo mocno sparzy to rozumiem że swoje przestrogi można wylewać na wszystkich możliwych forach :smile: 

 

Ja bym brał twoją przestrochę pod uwagę i sprawdził dokładnie sprzęt :biggrin: To nic nie kosztuje ^^

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...