Jump to content

Drzwi Otwarte Bmw Motorrad 13-14.06.2015

jaquzie
 Share

Recommended Posts

http://www.libertymotors.pl/aktualnosci/art,2886,dni-otwarte-bmw-motorrad.html

Jak w linku.

Drzwi otwarte 13-14.06.

Łódź, salon Liberty na Dąbrowskiego.

Jako, że od niedawna jeżdżę emeryckim moto z Niemcowa, zapewne nie omieszkam podjechać, nuż dadzą mi się karnąc R1200GS :biggrin:

Też wezmę jakiegoś GSa z ciekawości, w tamtym roku wziąłem 1000r i doznałem niemalego szoku

13-14 jest też Harley on Tour i możliwość bajknnięcia się 3 z chyba 21 modeli :biggrin:

13-14 jest też Harley on Tour i możliwość bajknnięcia się 3 z chyba 21 modeli :biggrin:

gdzie ty to wyczytałeś ?

a dobra znalazłem :biggrin:

Edited by kosmaty (see edit history)

Proszę mi tu konkurencji nie robić -tu jeździmy emeryckimi moto z Niemcowa ;)

no to bardziej emerycka jest Electra Ultra Limited, :smile: tyle że hamerykańska a nie helmutowa :P

A czy przypadkiem nie trzeba wplacic kaucji w wysokosci 5tys zl przed jazda? (chodzi mi o BMW) 

W tamtym roku jeździłem na dniach w LIBERTY i nic nie płaciłem

A czy przypadkiem nie trzeba wplacic kaucji w wysokosci 5tys zl przed jazda? (chodzi mi o BMW)

Jak masz wasy to nie placisz, w innym przypadku moze byc roznie, zalezy od obslugi Liberty

Wpłacasz 500 zł kaucji + 50 za jazdę. Dają Ci moto na 45 minut i jedziesz gdzie chcesz. Jak się spóźnisz, kaucja przepada. Zaliczysz glebe, kaucja przepada. Takie informacje dostałem z Liberty.

uuu z tym 500zł przesadzili. kiedyś na drzwiach otwartych, pokazywało się prawko/dowód, dawało 50 złociszy na paliwko, i jeździło 30-45min gdzie się chciało i jak się chciało, i odstawiało się moto...

oczywiście wcześniej podpisując cyrograf ;)

Wiesz w zeszłym roku czekałem na jakiegoś młota który zabrał mi 20 min. Sami wspominali że trzeba będzie jakąś kaucję ustalić.

To chyba sobie po prostu swojego wyciągnę z garażu, zapłacę sobie 50zl i pojeżdżę :smile:

to moze lepiej tobie jaquzie 50 zyli , dac i smigac 45 minut ............wchodzisz?

Nieee... Co wam z mojego emeryckiego moto.. Pewnie wszyscy i tak na S1000 RR chcecie jeździć ;)

pewnie  s1000rr  sie przetestuje , ale Twoje moto emeryckie tez daje rade tylko trzeba dorasnac ......

Znaczy musisz troche dorosnąć, bo do kiery nie sięgasz jeszcze?  :decayed: 

R1200GS dobre moto.. wiele razy już mówiłem, że można się zdziwić, szczególnie na trybie Dynamic.

Dobra, bez spamu, temat o drzwiach otwartych.

Jak jeszcze miałem beemke, która zreszta u nich kupiłem, to jazdy próbne miałem za free i bez żadnej aukcji. Kaucja 500pln to prawie nic - suzuki ma 2k a kawasaki 10% wartości motocykla plus 350 pln bezzwrotnie . Co do emeryckich moto to zarezerwowanej rtka . Gs to za***ista maszyna, szkoda że nie wystawili adventure'a.

Pozdro

V

No właśnie też chciałem ADV'ka.. ale to może załatwię poza drzwiami otwartymi ;)

Ew. szkoda, że nie wystawili najnowszej nowości, tzn Concept 101 - to dopiero emeryckie! moto:

A kto w ogole twierdzi ze gs 1200 jaquza to emeryckie moto?

ja  :laugh2: (troszkę porównując do swoich poprzedników: Z1000sx i FZ1s, ale i tak bym nie wrócił do poprzedników).

Musisz jeszcze spróbować pomarańczy 1190. Jechałem i twoim i 1190 wiec porównanie mam W tej klasie motocykli podróż czy tym czy tamtym to i sama przyjemnosc