Jump to content

Suzuki Gs500E

Mała
 Share

Recommended Posts

tadam! w końcu się zebrałam i prezentuję moją pierwszą miłość – SUZUKI GS500E

rocznik ’92, kolor fioletowy, prosto z Niemiec. Zakupiony w lutym tego roku. Jestem jego czwartym właścicielem, ale pierwszym w Polsce;) Motocykl jak na swoje lata jest w bardzo dobrym stanie wizualnym jak i technicznym. Trochę pracy przy nim i będzie jak nówka. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Jedno zdjęcie, będzie więcej wiosną.

Dołączona grafika

ja go kupiłam już w Polsce po sprowadzeniu od handlarza, ale powiem szczerze, że nic nie znalazłam co by u nas dłużej jeździło i było warte zakupu.

No piękny. Bardzo dobry wybór, wiadomo SUZUKI są najlepsze :biggrin: zwłaszcza po Niemcach bo oni dbają w Polsce nie dotrwał by w takim stanie

Właśnie popłakałam się ze wzruszenia! :smile: mój pierwszy motocykl był identyczny - to samo malowanie, niezapomniane białe felgi :P Ahh sporo wspomnień i przygód ;) Niech Ci służy i zaskakuje tylko pozytywnie :smile: do zobaczenia na drodze :smile:

Gratulacje Malutka :smile: maszyna super...bedziemy razem czyscic felgi :P jeszcze troche i bedziemy mogly polatac w gronie kobietek po miescie :smile:)

No Aniu wreszcie zdjęcia twojej maszynki :smile: cieszę się udało się cie nakłonić na coś wiecej niż 250 mam nadzieje że będzie ci dobre służyć już niedługo pewnie zobaczymy się na drodze :smile:

Lubię takie golasy, ładnie się prezentuje. Do tego klasyczna lampa... sam latałem kiedyś na CB500 i GS600 (tylko nowszym modelu).

moto stoi w domu, bo w garażu miejsca nie ma aktualnie http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

jeszcze troche i bedziemy mogly polatac w gronie kobietek po miescie :smile:)

haha, coraz więcej nas! Suzuki i ja dziękujemy za wszystkie miłe słowa, też mam nadzieję, że polatam nim jak najdłużej :biggrin:

No tak... musisz bardzo kochać swoje moto że trzymasz je w domu. Brak miejsca w garażu to pewnie tylko pretekst ;) Do zobaczenia :riding:

• 2 weeks later...

niestety nie, w maju moto robi sobie przerwę z powodu mojej matury i zdania nie zmienię;) ale myślę, że zobaczymy się gdzieś niebawem na drodze ^_^

ma tyle że jak sie np. wywalę albo w coś wjadę (choć wcale nie mówię, że tak będzie, ale przewidując najgorszy scenariusz) i zrobię sobie coś z łapkami to matury nie napiszę, wolę nie kusić losu;) może to zbytnia ostrożność, ale tak dla własnego spokoju wolę nie jezdzić gdzieś daleko.