Skocz do zawartości

Suzuki Gs500E


Mała

Rekomendowane odpowiedzi

tadam! w końcu się zebrałam i prezentuję moją pierwszą miłość – SUZUKI GS500E

 

rocznik ’92, kolor fioletowy, prosto z Niemiec. Zakupiony w lutym tego roku. Jestem jego czwartym właścicielem, ale pierwszym w Polsce;) Motocykl jak na swoje lata jest w bardzo dobrym stanie wizualnym jak i technicznym. Trochę pracy przy nim i będzie jak nówka. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

 

Jedno zdjęcie, będzie więcej wiosną.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja go kupiłam już w Polsce po sprowadzeniu od handlarza, ale powiem szczerze, że nic nie znalazłam co by u nas dłużej jeździło i było warte zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie popłakałam się ze wzruszenia! :smile: mój pierwszy motocykl był identyczny - to samo malowanie, niezapomniane białe felgi :P Ahh sporo wspomnień i przygód ;) Niech Ci służy i zaskakuje tylko pozytywnie :smile: do zobaczenia na drodze :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Malutka :smile: maszyna super...bedziemy razem czyscic felgi :P jeszcze troche i bedziemy mogly polatac w gronie kobietek po miescie :smile:)

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Aniu wreszcie zdjęcia twojej maszynki :smile: cieszę się udało się cie nakłonić na coś wiecej niż 250 mam nadzieje że będzie ci dobre służyć już niedługo pewnie zobaczymy się na drodze :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię takie golasy, ładnie się prezentuje. Do tego klasyczna lampa... sam latałem kiedyś na CB500 i GS600 (tylko nowszym modelu).

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie się prezentuje , i chyba ma cieplutko , bo wydaje mi się że fotka nie była robiona w garażu

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie :smile: mi to na garaż nie wygląda - niezłe luksusy ma twoje moto hehe

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moto stoi w domu, bo w garażu miejsca nie ma aktualnie http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

jeszcze troche i bedziemy mogly polatac w gronie kobietek po miescie :smile:)

haha, coraz więcej nas! Suzuki i ja dziękujemy za wszystkie miłe słowa, też mam nadzieję, że polatam nim jak najdłużej :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe już gdzieś taką maszynę widziałem ;)Miło widzieć postęp. Gratulacje :smile:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

niestety nie, w maju moto robi sobie przerwę z powodu mojej matury i zdania nie zmienię;) ale myślę, że zobaczymy się gdzieś niebawem na drodze ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma moto do matury ?? Ja bym na twoim miejscu w skórze na mature pojechał :smile:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma tyle że jak sie np. wywalę albo w coś wjadę (choć wcale nie mówię, że tak będzie, ale przewidując najgorszy scenariusz) i zrobię sobie coś z łapkami to matury nie napiszę, wolę nie kusić losu;) może to zbytnia ostrożność, ale tak dla własnego spokoju wolę nie jezdzić gdzieś daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...