Jump to content

Tankpad Dylemat Wyboru !

Kovalchuck
 Share

Recommended Posts

Kovalchuck

Po ostatnim lataniu zwróciliście mi uwagę, że wypadało by przykleić tankpada bo rysuje sobie lakier.

Tylko jest tyle tego... że sam nie mogę się zdecydować !!! POMOŻECIE ?

PYTANIE który wybrać pod srebrną Sv z czarnymi wykończeniami :biggrin:

KANDYDAT NR 1

http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/53/57/49/71/5357497144

KANDYDAT NR 2

http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/53/44/68/66/5344686650

KANDYDAT NR 3

zwykły klasyczny czarny oxford

A więc głosujcie :smile:

zdecydowanie 2. 1 strasznie naćkana.. czarny nie, nie ma efektu.

pokaż foto moto, to ci coś dopasujemy - np. czy masz jakieś elementy niebieskie/czerwone etc.  ;)

ps. skulle/czachy zawsze są godne uwagi.

ps2. w kawie miałem np. taki - pasował do czerwonych rantów na felach, i czerwonych wstawkach w logo kawasaki - a że jestem wizualista..

lethal-threat-tank-pad-lt70001.jpg

Kovalchuck

No to teraz już nie mam wyboru :biggrin: będziecie mogli zobaczyć na żywo w niedługim czasie na mojej SV-ce

~~temat można chyba zamknąć, rozwialiście wszystkie moje wątpliwości :biggrin: nieskromnie przyznam że obstawaiłem tak jak wy :smile:

EDIT

albo jeszcze nie :biggrin: nikt nie skrytykował foli na lusterka ?????\

co wy o tym myślicie będzie spoko czy wieje tandetą ? Może lepiej hydrografika ...

Edited by Kovalchuck (see edit history)

mialem nie pisac, bo o gustach sie nie dyskutuhe ;) ale jak juz odezwalem sie o tanku to i o lustrach napisze.

masz w sumie jednolite kolory moto, a to co chcesz przykleic jest nackane i troche dziecinne ;) z 2 strony widzialem ostatnio podobnie zrobione lusterka i nie wygladalo to zle. osobiscie wybralbym jednak inna metode do takiego moto/kolorow, i zrobil jednolity kolor luster, pasujacy do moto.

z 2 strony widzialem ostatnio podobnie zrobione lusterka i nie wygladalo to zle.

Uduszę :decayed: . Nie wyglądało to źle? Przecie one są jedyne w swoim rodzaju :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: Ps.....ja mam hydro ;) .

Uduszę :decayed: . Nie wyglądało to źle? Przecie one są jedyne w swoim rodzaju :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: Ps.....ja mam hydro ;) .

dokładnie - są jedyne w swoim rodzaju  B)

ps. wiedziałem, że się odezwiesz tutaj  :laugh2:

ps. wiedziałem, że się odezwiesz tutaj  :biggrin:

Przez Ciebie złamałam daną sobie obietnicę na temat nie udzielania się na tym forum :biggrin:;)

Kovalchuck

ANITA hydrografike robilas w lodzi ? Tez nad tym myslalem bo lepiej wyglada, ale widzialem bardzo malo wzorow... i praktycznie zaden mi nie wpadł w oko ... po drugie jak folia by mi sie nie spodobala to mozna to chyba cofnac a hydro juz ciezko...

PS TANKPAD juz zamowiony

Hydro robiłam u kolegi w Kanzasie . Wzór mam fajny i ani trochę nie babski :decayed: . Mogę cyknąć jutro jakąś fotę i Ci przesłać do wglądu :biggrin:

A w sprawie tankpada....ekhm.....rok temu miałam mieć taki sam,przeraża mnie myśl,że mamy jota w jotę taki sam gust odnośnie bajerów do moto :cheers: . Niestety wizja uległa zmianie gdy na baku wylądował czarny pasek i z tego powodu pasował jedynie tankpad przezroczysty :wacko: .

Kovalchuck

dobrze dobrze przynajmniej się nie pomylę jak będę wsiadał :smile: jedną różnicę już mamy