Jump to content

Poznajcie Hanie!

krzychoslav
 Share

Recommended Posts

krzychoslav

Czesc! Thundercat poszedl w rece brata, wiec przedstawiam Wam Hanie, moj nowy nabytek :smile: CBR 954, z 2002 roku. motocykl - okazja, w dobrym stanie technicznym, a przynajmniej taka sie wydaje. Po glebie poprzedni wlasciciel zamarzyl sobie czarna perle - i taka jest. Wymaga duzo czasu i serca, gdyz przez ostatnie 3 lata byla niemalze nieuzywana. Pare elementow do wymiany, takie jak mametki ktore straszliwie mi sie nie podobaja :biggrin: przyznam, ze z poczatku nie wiedzialem i dosc sceptycznie do malowania - balem sie fal Dunaju. Z daleka wygladala pieknie,po blizszym poznaniu.. Na szczescie tez! Ponizej zdjecia, potem podrzuce po zmianach :smile:

post-2726-1432134563,24_thumb.jpgpost-2726-1432134623,64_thumb.jpg post-2726-1432134507,39_thumb.jpg

post-2726-1432134474,25_thumb.jpg

Edit dodawalem z taptalk, nie wiem jak tu zdjecia obrocic. Poprawie w domu

Edited by krzychoslav (see edit history)

Co tam Hania, spójrzcie na tą Suzi w tle!:smile: Żeby nie był , Hania tez daje radę, miałem nawet okazję wypróbować.  Niech służy wiernie.

krzychoslav

Hania doczekala sie pierwszej modyfikacji - na 1 ogien poszedl komin. Poprzedni oryginal od 929, wypruty.. Nie brzmial. Byl glosny, ale nie brzmial. I byl ogromny! A tu prosze! :smile:post-2726-1432749253,49_thumb.jpeg

Leo Vince.. Brzmi pieknie !