Skocz do zawartości

Poznajcie Hanie!


krzychoslav

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc! Thundercat poszedl w rece brata, wiec przedstawiam Wam Hanie, moj nowy nabytek :smile: CBR 954, z 2002 roku. motocykl - okazja, w dobrym stanie technicznym, a przynajmniej taka sie wydaje. Po glebie poprzedni wlasciciel zamarzyl sobie czarna perle - i taka jest. Wymaga duzo czasu i serca, gdyz przez ostatnie 3 lata byla niemalze nieuzywana. Pare elementow do wymiany, takie jak mametki ktore straszliwie mi sie nie podobaja :biggrin: przyznam, ze z poczatku nie wiedzialem i dosc sceptycznie do malowania - balem sie fal Dunaju. Z daleka wygladala pieknie,po blizszym poznaniu.. Na szczescie tez! Ponizej zdjecia, potem podrzuce po zmianach :smile:

post-2726-1432134563,24_thumb.jpgpost-2726-1432134623,64_thumb.jpg post-2726-1432134507,39_thumb.jpg

post-2726-1432134474,25_thumb.jpg

 

Edit dodawalem z taptalk, nie wiem jak tu zdjecia obrocic. Poprawie w domu

Edytowane przez krzychoslav (wyświetl historię edycji)

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam Hania, spójrzcie na tą Suzi w tle!:smile: Żeby nie był , Hania tez daje radę, miałem nawet okazję wypróbować.  Niech służy wiernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania doczekala sie pierwszej modyfikacji - na 1 ogien poszedl komin. Poprzedni oryginal od 929, wypruty.. Nie brzmial. Byl glosny, ale nie brzmial. I byl ogromny! A tu prosze! :smile:post-2726-1432749253,49_thumb.jpeg

 

Leo Vince.. Brzmi pieknie !

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...