Skocz do zawartości

Czy Już Wiosna?


Aidekk

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś szukałem przyjaznych motocykliście długoterminowych prognoz pogody. Wiele z nich pokazuje mniej więcej jak ta:

http://www.twojapogoda.pl/16dni.htm

Wiadomo, że takie prognozy o kant d**y można rozbić to wszystko może się zmienić ale co wy sądzicie? Wyciągacie już maszyny? Bo ja skłaniam się ku wydobycia z głębokiej piwnicy mojego rumaka i małej przejażdżce.

 

Piszcie jak to u was jest. Ilu z was już wyciągnęło swoje rumaki a ilu zamierza w najbliższym czasie.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Aidekk

    9

  • kaizen

    8

  • adany_76

    6

  • Lans

    4

Top użytkownicy w tym temacie

średnio. wczoraj było 8 stopni, trochę mokrawo, ale dla chcącego nic trudnego.niestety za kilka dni znów ma być zimniej i śniegowo, więc chyba jeszczę ciut za wcześnie ;)na razie skupiam się na dopicowaniu moto na sezon, czyli ładowanie aku, czyszczenie, podłączenie motooilera i takie tam pierdoły.nic przyjemniejszego podłubać w garażu przy moto z piwkiem w łapie, gdy na zewnątrz wieje i mokro ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też trochę za wcześnie jeszcze :smile: Nawet jak będzie z 12*C, to będzie mokro przez odwilż i wiaterek. Nie mniej jednak małymi krokami trzeba się wziąć za maszynę, aby jakoś w połowie marca móc zrobić rundkę :biggrin:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z jazdy . 45 km zaliczone . Stryków i okolice . Tylko wiatr chce zdmuchnąć z drogi . Olej , filtru i świece zmienione w czwartek , dziś była jazda testowa . Jeszcze tylko regulacja zaworów i synchro . Jak by ktoś szukał taniego oleju i filtrów to otwiera się nowy sklep na przędzalnianej 98 . Ja za filtry świece i motula zapłaciłem 180 zeta . Jak ktoś powie że jest z polecenia adama od gpz-a obiecał upust i jakiś gadżecik jak coś to na priv podam nr.tel.

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też zrobiłem mała rundke w środę ale niestety mokro i niezbyt ciepło jeszcze. Żeby guma się lepiła musi być z 15stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i cały misterny plan też w pizdu :sad2:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę niestety poczekać z wyciągnięciem machiny :sad2: ale w przyszłym tyg, robiony będzie rozrząd, synchro i regulacje, no i najważniejsze kluczyk do stacyjki dorobić. I będzie można pośmigać :smile:

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sklep o którym piszesz Paweł czyli właściciel miał kiedyś na Wysokiej teraz się otworzył na Przędzalnianej polecam go z czystym sumieniem bo koleś nie sprzedaje gówna i zawsze doradzi sam jest motocyklistą i bardzo przyjemnym i spoko kolesiem. To jest przykładowa jego aukcja http://allegro.pl/tankpad-tank-pad-keiti-naklejka-na-bak-honda-rr-i2095217383.html nr telefonu jest na stronce więc lipy nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się nie moge doczekać kiedy wyjadę z garażu, dzisiaj taka pogoda a ja w pracy :/Sezon zakończyłem 4 grudnia, wiec już czas najwyższy rozpocząć :DMuszę tylko na przegląd jeszcze gdzieś pojechać (wymiana filtrów, oleju, łańcuch itp.) tylko nie wiem gdzie...Może do motopublica podjadę, bo kupię wszystko i na miejscu wymienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czy wyglądaliście za okno zero wiatro i słoneczko JEDZIEM

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś od rana ładne słonko ale łeb chce urwać. To samo wczoraj. Chyba jednak nie wyciągam w tym tygodniu, spróbuję w następny. A co do pierwszych testów, wczoraj koło Reala na Jana Pawła widziałem jakiegoś ściga pędzącego ze 120 przez most. Akurat z kobietą wracałem z zakupów. Pizgało niestety strasznie. Że mokro to mnie nie rusza, ale ten wiatr okropny.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Aleksandrowskiej z pozycji mojego kieratu, jadąc wózkiem w pracy słyszałem ryk jakichś koników aż mi się zimno zrobiło. Jechać mogę tylko z rękawiczkami problem niewielki. mogą mi paznokcie zamarznąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym, że tylko 3 stopnie :] poniżej 5 stopni nie jeżdżę - opony przyczepności za bardzo nie mają ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wrocilem z przejazdzki po lodzi i widzialem 5 motocykli z czego chyba LUKASA pod stadionem Widzewa :smile: ludzie jak widza motocykliste to patrza sie na niego jak na malpe w ZOO http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt dziś od rana ładna pogoda ale wieje i temperatura w okolicach 0 wiec i lód na drodze może być. Ja też czekam z niecierpliwością jak i wszyscy kiedy będzie można już jeździć ale jeszcze trzeba poczekać. Obysmy mieli pogoda wiosnę i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...