Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
boromir

Motocykl Do 125 Ccm3----->Do 3 Tyś Zł

Polecane posty

boromir

Witam z uwagi że zmieniły się plany tzn....  miałem zmienić silnik na 120 ccm ale troszkę boję się potencjalnych kłopotów z ubezpieczycielem :smile: postanowiłem zmienić motocykl .

Szukam 125 ccm ----> i kwota max nie przekraczalna 3tyś zł , może być mniej :smile: 

Zdaję sobie sprawę że kasa mała ale z waszym doświadczeniem :smile: na pewno mi coś fajnego polecicie :smile:

Z góry dzięki.

Matik

To ma byc bardziej skuter czy też pokroju ścigacza lub innego typu motocykla? :smile:

boromir

Na pewno ze skrzynią biegów - jeżdżę Routerem więc pojazdem motoropodobnym chciałbym aby wygląd pozostał klasyczny.

Mark_Ka
boromir 

Na ile Ci się pali z tym zakupem ?:smile: Ja ide na prawko i będę zmieniał po zdanym egzaminie. 

boromir

Znam temat Marku widziałem że moto nie zajechany mogę tylko powiedzieć że kwestia czasu czy się coś najpierw nie trafi , na pewno ciśnienia nie mam.

Mark_Ka

To jak nie kupisz w międzyczasie to wrócimy do tematu - a jak kupisz to tylko bezawaryjności będę życzył :smile:

Jaro1975

Jak coś, to mój Junaczek będzie leciał pod młotek, bo kurs "A" skończyłem, pozostało wybrać się tylko na egzamin państwowy i przesiadka na cebrę "w pełnym tego słowa znaczeniu" o ile oczywiście egzamin zakończę z wynikiem pozytywnym :smile:

Z tym, ze mój chinol to ma raczej wygląd "sportowy" ... :smile:

Matik

To może Honda Shadow albo Honda CBZ 125f? Są one w przyzwoitych cenach z czego ta pierwsza jest dosyć popularna.

Aidekk

Jako że kiedyś śmigałem na Zippie i dobrze mi się jeździło, bezawaryjnie i w ogóle polecam to może ZIPP ZV 125? Chyba najmocniejszy z Zipów w tej katetegorii. A w cenie 3000 zł wyrwiesz nówkę sztukę:

2015-04-27_1118.png

Ewentualnie lekko używany ZIPP PRO 125 jeśli zamiast klasycznego wyglądu nakeda wolisz sportowe owiewki :smile:

AndrzejCBR

Yamaha tzr 125 ew honda nsr 125 to już klasyki. Na pewno będziesz czul już różnice w mocy. Za te pieniądze znajdziesz przyzwoity egzemplarz

Edytowano przez AndrzejCBR (zobacz historię edycji)

boromir

Dziękuję wszystkim za pomoc - jednak zdecydował Los ---- > trafił się JUNAK 122

Temat można zamknąć  .

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.