Jump to content

Dobra Ramka Na Tablice + Sruby

malymike86
 Share

Recommended Posts

Drodzy doradźcie potrzebuje dobrej ramki ze srubami na tablice. Dziś koło Silvera mi odpadla. Przeleciala przez sruby. Szczescie ze uslyszalem :/

Chyba tak zrobie bo cholera do domu jade i 2 razu juz poprawialem. Dobrze ze mam gume od kluczy trzymania pod siedzeniem.

koperta4512

Drodzy doradźcie potrzebuje dobrej ramki ze srubami na tablice. Dziś koło Silvera mi odpadla. Przeleciala przez sruby. Szczescie ze uslyszalem :/

Miałeś podkładki pod śrubami czy nie?

Jedno ale w kwestii chińczyków. One są generalnie słabo poskręcane więc proponuję szanownemu koledze poświęcić z godzinkę i sprawdzić wszystkie śruby. Ja w Zippie zgubiłem raz osłonę na wydech właśnie przez niepodokręcane śruby. Po spędzeniu godzinki na dokręcaniu nic już więcej nie gubiłem. Tak to jest z chinolami. Pozdro :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Jedno ale w kwestii chińczyków. One są generalnie słabo poskręcane więc proponuję szanownemu koledze poświęcić z godzinkę i sprawdzić wszystkie śruby.

Proponuję koledze spędzić więcej niż godzinkę na sprawdzaniu dokręconych śrub,mój kolega jakiś czas temu kupił chinola(Hujsongczoper-salon),w drodze do Cz-wy wypadł mu silnik pod Radomskiem,już jeździ japońcem.

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Sprawdzałem wszystko dokręcone na szczęście. Co do ramki, d***y dali w salonie, gdy montowali, za małe średnica podkładek i ramka w końcu przeleciała. Ehh no wszystko teraz trzeba sprawdzać zanim coś się odbierze.