Skocz do zawartości

rook


rook

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Mam na imię Dawid, mam 24 lata, mieszkam w Łodzi na Bałutach. Obecnie jeżdżę Hondą CBF 500 z 2004 roku, jest to mój pierwszy motocykl o "większej" pojemności. Motocykl zakupiłem na początku zeszłego sezonu i z niecierpliwością czekam na następny (myślę, że jak większość z Was). Moją przygodę z motocyklami chciałbym ukierunkować raczej w stronę turystyki, ale uważam, że najpierw muszę nabrać doświadczenia (stąd też wybór motocykla o pojemności 500). W tym roku planuję kilka wypadów na terenie naszego pięknego kraju i mam nadzieje, że nie sam... ;)Ile można gapić się w monitor i oglądać te same filmiki o motorach - niech ta zima wreszcie się skończy :)Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Dawid :riding: Jak trafiłeś na forum? :biggrin:

Myślałem już wcześniej, by się zarejestrować, ale ostatecznie skłonił mnie do tego mój koleszka, który już jest zarejestrowany... :)Poza tym fanie mieć z kim "pogadać" gdy śnieg za oknem... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witać kolege

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzałeczka - witamy :smile:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...