Jump to content

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego Łęczyca 18 Kwietnia 2015

kamin
 Share

Recommended Posts

Serdecznie zapraszamy na rozpoczęcie sezonu motocyklowego które odbędzie się w Łęczycy 18 kwietnia [sobota] o godz 15.

Zbiórka pod kościołem św. Andrzeja w Łęczycy, msza św. i poświęcenie motocykli, następnie przejazd na zamek w Besiekierach.

post-1810-0-13513400-1428911234_thumb.jpg

Może my prędkością patrolową :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Pogoda troszkę może przeszkadzać w zebraniu większej ilości osób. Ale jak bedzie bez deszczu to się zjawie.

O ile będzie bezdeszczowo to zapraszamy. Po mszy będzie przejazd do Besiekier, jest okazja żeby trochę przewietrzyć maszynę. :smile:

w Łęczycy zbyt wielu nas nie ma, ale z okolic też szykują się motocykliści więc może być sporo maszyn. Trudno mi powiedzieć, wszystko zależy od pogody :smile:

Myślałem nad wybraniem się, ale 15 min temu padał deszcz a wcześniej i trochę śniegu. Temperatura też nie rozpieszcza ;)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Wszystko fajnie , miła atmosfera ,pogoda była łaskawa nawet słonko było, ksiądz super -ale my w kościele a jakiś baran przestawiał moją Hondę bo pół koła wystawała tylko że nie zobaczył że z tyłu jest murek,widocznie skuterem jeździ bo nie wie że Honda ma 2,51m. Mam tablice porysowaną i ramkę do wymiany bo chromy zeszły niby nic ale po co rusza jak nie jego i to na tyle .........

Znam to uczucie, bo mnie na podobnym zlocie ktoś wyrwał tylny kierunkowskaz, na pewno przypadkiem i niechcący, ale zdegustowany trochę byłem :smile:

Znam to uczucie, bo mnie na podobnym zlocie ktoś wyrwał tylny kierunkowskaz, na pewno przypadkiem i niechcący, ale zdegustowany trochę byłem :smile:

najgorsze to jest to że przed wejściem do kościoła zrobiłem zdjęcie gdzie widać że jest zostawione 10 cm od murku i nie ma żadnej rysy ,ale wiesz kierownicę miałem zablokowaną i dziwi mnie że ktoś po prostu nie pomyślał - niesmak pozostaje . Czyli z tego wniosek by maszyny samej nie zostawiać bo może ją coś złego spotkać .pozdrawiam