Jump to content

Parking Strzeżony Teofilów


benusso
 Share

Recommended Posts

WitamCzy ktoś jest zainteresowany wykupieniem parkingu strzeżonego na teofilowie ? Najlepiej na rogu Aleksandrowskiej-Kaczeńcowej. Ładny, zadbany, kryty parking, jedno miejsce samochodowe można wykorzystać na dwa moto.Jeżeli ktoś jest zainteresowany zapraszam do kontaktu.Jeżeli już ktoś ma wykupione miejsce na tym parkingu lub okolicach, również proszę o kontakt.

Link to comment
Share on other sites

jezeli to jest ten na rogu jak sie wyjezdza z lidla to jest utwardzony i zadaszony. Jak pisalem jestem zainteresowany ale w sezonie oczywiscie czyli jak mina mrozy. daj znaka na pw co dalej z tematem. dzieki

Link to comment
Share on other sites

Tanio ale nie moja okolica. Ja 70zł płacę za strzeżony ale pod chmurką...Jest pokrowiec na moto ale to i tak nie to samo.

Link to comment
Share on other sites

Więc tak.Miejsce w zasadzie od zaraz - kto pierwszy się zgłosi ten lepszy - kontakt na PW.Koszt na miesiąc to 100zł na pół czyli po 50zł.Miejsce jest pod dachem, z dwóch stron samochody z przodu wiata zabudowana, także z trzech stron jest osłona, dach nad całym miejscem, zreszta nad wszystkimi.Jest tylko jedno ale, facet który mi wynajmuje generalnie chce sprzedać miejsce (koszt kilka tyś), więc jeżeli znajdzie kupca trzeba będzie się zwijać.Szukam drugiego chętnego.

Link to comment
Share on other sites

Ja się piszę od dzisiaj (moto wczoraj wybudziłem z przyczyn serwisowo-ustawowych, czyli kończy się przegląd, a przed przeglądem trzeba było zrobić to i owo). Jeśli kolega filet się nie zdecyduje to ja jestem następny :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...