Jump to content

Parking Strzeżony Teofilów

benusso
 Share

Recommended Posts

WitamCzy ktoś jest zainteresowany wykupieniem parkingu strzeżonego na teofilowie ? Najlepiej na rogu Aleksandrowskiej-Kaczeńcowej. Ładny, zadbany, kryty parking, jedno miejsce samochodowe można wykorzystać na dwa moto.Jeżeli ktoś jest zainteresowany zapraszam do kontaktu.Jeżeli już ktoś ma wykupione miejsce na tym parkingu lub okolicach, również proszę o kontakt.

jezeli to jest ten na rogu jak sie wyjezdza z lidla to jest utwardzony i zadaszony. Jak pisalem jestem zainteresowany ale w sezonie oczywiscie czyli jak mina mrozy. daj znaka na pw co dalej z tematem. dzieki

Tanio ale nie moja okolica. Ja 70zł płacę za strzeżony ale pod chmurką...Jest pokrowiec na moto ale to i tak nie to samo.

Więc tak.Miejsce w zasadzie od zaraz - kto pierwszy się zgłosi ten lepszy - kontakt na PW.Koszt na miesiąc to 100zł na pół czyli po 50zł.Miejsce jest pod dachem, z dwóch stron samochody z przodu wiata zabudowana, także z trzech stron jest osłona, dach nad całym miejscem, zreszta nad wszystkimi.Jest tylko jedno ale, facet który mi wynajmuje generalnie chce sprzedać miejsce (koszt kilka tyś), więc jeżeli znajdzie kupca trzeba będzie się zwijać.Szukam drugiego chętnego.

Ja się piszę od dzisiaj (moto wczoraj wybudziłem z przyczyn serwisowo-ustawowych, czyli kończy się przegląd, a przed przeglądem trzeba było zrobić to i owo). Jeśli kolega filet się nie zdecyduje to ja jestem następny :-)