Jump to content

Poszukuje Garażu/miejsca Okolice Srebrzyńska, Wapienna, Kasprzaka, Lorentza Długosza

Grzegorz
 Share

Recommended Posts

Witam, serdecznie. krótko i na temat : 
Poszukuję bezpiecznego odpłatnego miejsca na motocykl, może być garaż wiata, podwórko dla mojej TDM-Y, najbardziej interesują mnie okolice ulic : Lorentza, Długosza Srebrzyńska, Kasprzaka, Ossowskiego, Wapienna, 
Wszelkie informację proszę nadsyłać na numer telefonu 500 068 235 
Dziękuję i pozdrawiam 
Grzegorz 

Edited by Grzegorz (see edit history)

Na kozinach w tej okolicy masz 3 parkingi. Jeden róg ulic Gazowej i Długosza. Dwa pozostałe obok siebie na Srebrzyńskiej. Miejsce pod wiatą (o ile jeszcze uda się coś ugrać) to koszt ok 70-90zł zależnie od parkingu. Wrażenie najbezpieczniejszego z nich sprawia należący do NASTAPOLU (parking na Srebrzyńskiej bliżej Kasprzaka). Ja swoje moto trzymałem na dwóch pozostałych i nic złego moich maszyn nie spotkało. Na srebrzyńskiej mają jakiś monitoring. Gazowa jedynie czujne oko stróża które czasem lubi w nocy przymknąć. Z tym się spotkałem na obu parkingach. Takie pilnowanie... Co do garaży będzie ciężko. Raz ktoś ogłaszał, że w okolicy Drewnowskiej poszukuje kompana do garażu. Zawsze możesz sam rozwiesić jakieś ogłoszenia o wynajmie. 

Witam!

Mam wolny box w bloku na Kasprzaka 67. Trochę dalej - ale może ....

Zapraszam.