Skocz do zawartości

Padla Elektryka W Bandycie -Potrzebny Fachowiec


prezes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wczoraj doszlo do jakiegos zwarcia i nie ma pradu w motocyklu. Sprawdzony aku, bezpieczniki, niestety mechanik tez nie wie co to. Pozostaje zrobienie przegladu calej elektryki i szukanie kabel po kabelku...

Pany pomozcie! Moto uzywam codziennie, wyjazdy turystyczne zaplanowane a tu taki zonk. Jestem w czarnej d...ie

Mechanik nie ma terminow i generalnie krzywo patrzy na taka robote..

Kto by sie podjal przeszukania ze mna tej elektryki, bo niestety ten temat nie jest ns pewno moim konikiem. Mam garaz, narzedzia tez sie znajda:)

Oczywiscie rekompensata za poswiecony czas sie znajdzie:) Jestem bardzo zdesperowany bo moto musi jezdzic!!!

 

Prosze o pomoc kogos kto ogarnia temat, ewentualnie namiary na amatora hobbyste mechanika badz elektryka!

Bandit 600 S 98r.

 

Przemek 732 835 150

Edytowane przez prezes (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem! Możemy sprobowac cos poradzić. Jeśli jestes zainteresowany to pisz na PW.

 

EDIT: no i już działa :smile:

Edytowane przez KLOSZ (wyświetl historię edycji)
Zdrowko

KLOSZ

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™

Masz kłopot z elektryką motocyklową? Nie wiesz jak coś zrobić? Napisz, może potrafię Ci pomóc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z przewodow w wiazce glownej trzasnal ze starosci i przemeczenia pradem i.. taka byla przyczyna tego calego zamieszania :smile:

 

Mozna powiedziec, nawiazujac do pierwszego postu w tym watku.... nie przewod dostal zwarcia, ale wrecz przecinie - dostal rozwarcia ;)

Edytowane przez KLOSZ (wyświetl historię edycji)
Zdrowko

KLOSZ

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™

Masz kłopot z elektryką motocyklową? Nie wiesz jak coś zrobić? Napisz, może potrafię Ci pomóc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...