Skocz do zawartości

HONDA CB600F - HORNET


gosiamil

Rekomendowane odpowiedzi

Oto mój Hornecik, rocznik 98. Generalnie szukałam czegoś w miarę lekkiego i spokojnego. Cóż, Hornet może do najcięższych nie należy, ale o ile w sytuacjach parkingowych jakoś ogarniam, to już sama nie jestem go w stanie podnieść po glebie... No i spokoju w sobie też nie ma - zafundowałam sobie 100KM na pierwsze moto - dużo, ale przecież grunt to olej w głowie i wyobraźnia. Póki co, nie szarżuje za bardzo i jestem absolutnie zadowolona z zakupu.

post-27-0-86233600-1310639274_thumb.jpg

post-27-0-58348700-1310639476_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna. Z tym 100 KM niema co przesadzać. Silnik małego horneta należy do kulturalnych i grzecznych. Przynajmniej do czasu aż nie jest wysoko kręcony. Bardzo fajny wybór. Zaletą i wadą jest to że to Honda :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Mario, to kup se czopera! Najlepiej HD. Styl, lans i bans masz w gratisie. Jest nejked, a od wiatru niema co się chronić bo to i tak nie osiąga odpowiednich prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz na myśli coś takiego:?http://www.xs650chopper.com/2009/07/wicked-vizion/Jeśli tak to faktycznie ma się wtedy +100 do lansu,ale chyba trzeba mieć wtedy brodę do kolan i siwe włosy,a niestety jeszcze ani jednego ani drugiego nie mam ^_^

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od czasu robienia zdjęć domontowałam sobie owiewke Puig, licząc na rzeczoną ochronę od wiatru - jakoś nie zauważyłam większej różnicy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od czasu robienia zdjęć domontowałam sobie owiewke Puig, licząc na rzeczoną ochronę od wiatru - jakoś nie zauważyłam większej różnicy :P

Za wolno jeździsz. Proste :smile:

masz na myśli coś takiego:?http://www.xs650chopper.com/2009/07/wicked-vizion/Jeśli tak to faktycznie ma się wtedy +100 do lansu,ale chyba trzeba mieć wtedy brodę do kolan i siwe włosy,a niestety jeszcze ani jednego ani drugiego nie mam ^_^

Ta Pani niema brody i wygląda mi na osobę w kwiecie wieku albo mniej! Nadal jednak jest to Offtop straszliwy, bo przedstawione na zdjęciu urządzenie nie jest motocyklem, ale najwyżej... fotelem biurowym? To że zdaje się zaparkowane przy drodze, wynika zapewne z tego że do zdjęć chcieli użyć naturalnego światła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu. Wczoraj oglądałem nowszy rocznik tego modelu, a dokładniej 2006 i motorek na prawdę super, właściwości jezdne i moc wystarczająca. Gdyby nie to, że bardziej nadaje się na miasto niż na trasę, to pewnie szykowałbym się do zakupu, ale jeszcze nie podjąłem decyzji ostatecznej :biggrin:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja właśnie do miasta kupiłam - pracuje w centrum i nie mam gdzie parkować autka :P a w trasie po 100km tyłek boli... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym 'zadbaniem' to bym nie przesadzała :P jak nie jeżdżę to wolę iść pobiegać a nie siedzieć w garażu ze szmatką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

że lekki to się zgodzę, ale że 'spokojny', to Ci się w poszukiwaniach nie udało wybierając hh :P:smile: witam raz jeszcze koleżankę z hhkp ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...