Jump to content

Srad

Kwiatek96
 Share

Recommended Posts

Witajcie ;D mam pare fotek lecz nie wyraznych ;c, mojego GSXR 750 o mocy ok 140 koni na wydechu i dolocie AKRAPOVIC(ładnie mruczy) ;D co by tu pisac hymm wersja z 98r montowała wtryski co sprawia ze moto naprawde ładnie ciagnie nie przerywa zmiana biegow bez sprzegła bardzo ułatwia przyspieszanie na wiekszych biegach z niskich leci ma koło to straach 😁😀 zamontowany w moto ksenon jest bardzo widoczny mam nadzieje ze puszki to docenia i nie daj bog nie wyskoczy za winkla, reszte ocenicie sami ;) przyczepnosci LWG ;)

post-4599-0-35316100-1427618498_thumb.jpeg

post-4599-0-56936000-1427618534_thumb.jpeg

post-4599-0-83234200-1427618546_thumb.jpeg

post-4599-0-22520200-1427618574_thumb.jpeg

Edited by Kwiatek96 (see edit history)

Daje rady! Tylko ten kolor... proponuję wozić se sobą szmatę i coś do czyszczenia :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Szmata bedzie ;) pokryty jest polyskiem wiec sie tak nie syfi na szczescie ;) na zdj tego nie widac ale ma carbonowe dodatki migacze wloty blotnik itd felgi sie najbardziej brudza, wiec odrazu startuje z pytaniem czy ktos zna jakis dobry srodek do czyszczenia ;)

Miałem okazje przejechać się SRAD-em tylko, że 600 :biggrin: Sprzęt ogólnie fajny, ale pozycja jakoś mi nie przypasowała :P

krzychoslav

ładny ! :biggrin:

felgi ostatnio czyściłem środkiem MOTUL C1 (do czyszczenia łańcuchów :biggrin:) schodziło aż miło :smile:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

SV1000S

icon3.png