Skocz do zawartości

Regis


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Ludziska, niedawno przeprowadziłem się do Łodzi a jako że jeżdżę motocyklem już ładnych parę latek, przeniosłem się na Łódzkie forum... Krótko o mnie: Na imie mam Przemek, ale wszyscy mówią do Mnie Regis... Dosiadam starej, dobrej, kwadratowej Japoni, czyli Hondy CBX 750f z 1985roku... Maszyna puki co zimuje na podkarpaciu więc w Łodzi jestem nieco osamotniony... Latek mam 27, niejedno więc już naprawiłem na trasie i nie jeden zlot wspominam miło ( chociaż nie do końca czasem pamiętam szczegóły ) Motocyklami jeżdżę od 7 roku życia, nie będę rozpisywał czym i kiedy, bo trochę tego było... Na co dzień zajmuję się Tatuażem i Aerografią, w końcu coś trzeba robić w życiu :P ( wpis o zawodzie to nie reklama ) Co poza tym ?? Hmm... Lubię dobre żarcie i zimne piwo... ale to chyba jak każdy... posiadówy w garażu z kumplami przy browarku i rozgrzebanym silniku... to też chyba norma... No to by chyba było na tyle, co by się nie rozpisywać za wiele... Pozdrawiam i mam nadzieję że się u was zadomowię :biggrin: REGIS

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :smile: ta informacja o tatoo mnie zainteresowala ;) LwG http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elooo - hehe fajna krypto reklama - czarna już wisi na haczyku jak widzę :biggrin:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać - miło, że wpadłeś i coś skrobnąłeś o sobie :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elooo - hehe fajna krypto reklama - czarna już wisi na haczyku jak widzę :biggrin:

Dokładnie :biggrin: wiec jak kolega moze gdzies sie zareklamowac...to ja chetnie :biggrin:
Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko ;)

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy serdecznie

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy.Miło nam. A prace jakieś zareklamuj ;) ktos od tatoo i aero sie przyda ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przywitanie :biggrin:

Czarna, jak chodzi o Tattoo to pracuję w Łódzkim studiu, ale nie chcę na razie robić reklamy, bo to trochę w złym stylu, jeszcze się czas na to znajdzie... zresztą zawsze chętnie doradzę w sprawach czy Tattoo czy też aerografi...

 

AndrzejCBRF2 Żyję z tego już ładnych kilka lat, czasem lepiej czasem gorzej, ale jakoś do przodu... ostatnio w Łodzi raczej z Tatuażu niż z aero ( brak zaplecza puki co ) ale za czas jakiś jak ogarnę pracownię, to wrócę do "głównej" zajawy :biggrin: Na dole masz fotę ostatniego baku do Suzuki Bulevard, robionego zaraz przed wyjazdem do Łodzi :biggrin: Miłego oglądania :biggrin:

 

 

 

Mam nadzieję że spotkamy się kiedyś przy okazji jakiejś akcji motocyklowej w Łodzi, u nas na podkarpaciu ciągle coś robiliśmy, czy to jakiś prywatny zlocik ekipowy, czy akcja dla dzieciaków z domu dziecka, czy szpitala... więc myślę że i tutaj takich iwentów jest niemało...

Pozdrawiam i dzięki jeszcze raz za przywitanie i do zobaczenia na trasie :biggrin:

post-520-0-48490100-1329358677_thumb.jpg

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick tak jakoś przylgną przez lata... jest jeszcze z czasów gówniarskich i łażenia po mieście w płaszczu z kapturem... podobno przypominałem postać z książki, więc zaczeli mnie tak nazywać i zostało...

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...