Jump to content

Regis

Regis
 Share

Recommended Posts

Cześć Ludziska, niedawno przeprowadziłem się do Łodzi a jako że jeżdżę motocyklem już ładnych parę latek, przeniosłem się na Łódzkie forum... Krótko o mnie: Na imie mam Przemek, ale wszyscy mówią do Mnie Regis... Dosiadam starej, dobrej, kwadratowej Japoni, czyli Hondy CBX 750f z 1985roku... Maszyna puki co zimuje na podkarpaciu więc w Łodzi jestem nieco osamotniony... Latek mam 27, niejedno więc już naprawiłem na trasie i nie jeden zlot wspominam miło ( chociaż nie do końca czasem pamiętam szczegóły ) Motocyklami jeżdżę od 7 roku życia, nie będę rozpisywał czym i kiedy, bo trochę tego było... Na co dzień zajmuję się Tatuażem i Aerografią, w końcu coś trzeba robić w życiu :P ( wpis o zawodzie to nie reklama ) Co poza tym ?? Hmm... Lubię dobre żarcie i zimne piwo... ale to chyba jak każdy... posiadówy w garażu z kumplami przy browarku i rozgrzebanym silniku... to też chyba norma... No to by chyba było na tyle, co by się nie rozpisywać za wiele... Pozdrawiam i mam nadzieję że się u was zadomowię :biggrin: REGIS

elooo - hehe fajna krypto reklama - czarna już wisi na haczyku jak widzę :biggrin:

Dokładnie :biggrin: wiec jak kolega moze gdzies sie zareklamowac...to ja chetnie :biggrin:

powitac.... skoro juz bylo wspomniane o TATOO to ja moge wam polecic dobrego u ktorego sie dziargam od lat:) jak cos priv

Widze ze jestes zaje*osty gosciu zakrecony na maska gigant:) bardzo fajna specjalizacje wybrales, zyjesz z tego czy to hobby?

Dzięki za przywitanie :biggrin:

Czarna, jak chodzi o Tattoo to pracuję w Łódzkim studiu, ale nie chcę na razie robić reklamy, bo to trochę w złym stylu, jeszcze się czas na to znajdzie... zresztą zawsze chętnie doradzę w sprawach czy Tattoo czy też aerografi...

AndrzejCBRF2 Żyję z tego już ładnych kilka lat, czasem lepiej czasem gorzej, ale jakoś do przodu... ostatnio w Łodzi raczej z Tatuażu niż z aero ( brak zaplecza puki co ) ale za czas jakiś jak ogarnę pracownię, to wrócę do "głównej" zajawy :biggrin: Na dole masz fotę ostatniego baku do Suzuki Bulevard, robionego zaraz przed wyjazdem do Łodzi :biggrin: Miłego oglądania :biggrin:

Mam nadzieję że spotkamy się kiedyś przy okazji jakiejś akcji motocyklowej w Łodzi, u nas na podkarpaciu ciągle coś robiliśmy, czy to jakiś prywatny zlocik ekipowy, czy akcja dla dzieciaków z domu dziecka, czy szpitala... więc myślę że i tutaj takich iwentów jest niemało...

Pozdrawiam i dzięki jeszcze raz za przywitanie i do zobaczenia na trasie :biggrin:

post-520-0-48490100-1329358677_thumb.jpg

Nick tak jakoś przylgną przez lata... jest jeszcze z czasów gówniarskich i łażenia po mieście w płaszczu z kapturem... podobno przypominałem postać z książki, więc zaczeli mnie tak nazywać i zostało...