Skocz do zawartości

Jakich Używacie Żarówek


Dann

Rekomendowane odpowiedzi

WitamMam do was pytanie jakich używacie żarówek w motocyklach ... Jakie polecacie.. ;) ? Mile widziane opinie...pozdro

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Philips X-tremeVision i jestem zadowolony. Świeci białe, jasne światło, jednak jedna żarówka to trochę za mało podczas nocnych podróży i mimo wysokiej klasy żarnika, to nie zastąpi on ksenonów.

 

Tutaj można przeczytać o tej serii żarówek: http://www.philips.pl/c/car-lamps/34599/cat/

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam zawsze czegoś z Philipsa w moto i w aucie też. Przy okazji odradzam używanie wszystkich żarówek typu a'la xenon, niebieskich itd one zawsze dają mniej światła i tylko dziwną błękitną poświatę.A światło jak wiadomo bezcenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam zestawu HID i jestem zadowolony jak cholera widzę wszystko co powinienem widzieć i najważniejsze mnie tez widza :smile: więc polecam wszystkim którzy nie przejmują się ewentualną utratą dowodu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam Osram Night Braker + 90 swiatlo biale mocne napewno lepiej niz na zwyczajnych zarowkach ale na nowy sezon montuje HID bo w aucie zamontowalem i nie zaluje :smile:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xenon.Juz nigdy nie wroce do zwyklych zarowek.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam rowniez philips vision nie kosztowala ona duzo bo moze 15zl ale zmiana wynikala z tego ze poprzednia zarowka z wiekiem zaczela dawac zolte swiatlo. Myslalem zeby zalozyc hida do cbr ale jakos w tym sezonie to sie nie uda fakt faktem ze daje lepsze swiatlo (mam zlozone w aucie i osobiscie jestem zadowolony) ale czasem oslepi innych uzytkownikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem do którego moto te żarówki, ale nie sądzisz że można by się pokusić o przeróbkę świateł by świeciły oba?? A tak w ogóle co o tym myślicie?? Bo rozważam taki myk w swoim FZ6.sorka,ze podpiołem się do tematu ale to tak jakby pokrewne :smile:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w cbr-ce tak zrobione ze 2 lampy swieciły, ale na wiosne jak padł altek i aku http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/mad.gif ..to wróciłem do orginału...tak poleciła mi osoba co przewija alternatory....

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mial na mysli zarowke ktora daje efekt Xenonuto bym napisal:"Zarowka ktora daje efekt Xenonu.Juz nigdy nie wroce do zwyklych zarowek."

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylem u kumpla w warsztacie zeby mi ustawil Xenon w aucie bo myslalem ze swieci za nisko i co sie okazalo mam zwyczajne lampy bez soczewek Hella i tam jest taka przeslona ktora byla pomyslana do odciecia swiatla (linia swiatlo/cien) tak jak w soczewce i powiedzial ze pierwszy raz sie z tym spotkal w normalnych lampach :riding: Znaczy to ze nie razi jakos mocno tych z przeciwka jak np w Golfach czy innych. Tak oczywiscie wiadomo nie ma samopoziomowania ale kurde chyba bym nie zdolal policzyc ile razy oslepil mnie z przeciwka gosciu na oryginalnych Xenonach z samopoziomowaniem. To zwykla sciema bo w Polsce ten uklad nie wyrabia sie z machaniem gora/dol :DA i jezdze juz z tym zestawem od wrzesnia i ani razu nie mialem problemu a mialem kontrole policyjna i nic tak samo nikt mi nie migal ze go oslepiam a komfort jazdy jest z innej bajki niz na zwyklych zarowkach. Jak wsiade do kogos z zarowkami to mowie "kur** tobie swieci za zolto!" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja mam i w aucie hidy i w moto i naprawdę polecam z czystym sumieniem lepiej widać w 100 % w aucie mam soczewkę wiec efekt jest o niebo lepszy niż w motocyklu ale to nie ważne ważne że ja lepiej widzę i tak jak już pisałem mnie też lepiej widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w aucie 8000k renault master ,i na wiosne napewno wrzuce sobie ksenon do fazera ,bo w aucie się sprawdziłoco do koloru to karzdy powinien sobie idywidualnie wybrac mi się bodobają lekko niebieskie światła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinGraczykLDZ

W moim SRAD mam przystawke HID z żarnikiem na 6000K. Jestem bardzo zadowolony, kolosalna różnica pomiędzy zwykła żarówka. Utrata dowodu nie jest dla mnie czymś strasznym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wyczytalem w sieci ze uzywanie ksenonow z lampach halogenowych powoduje ciemnienie odbłyśników przez co z czasem pogarsza sie widok. ktos uzytkuje HID dluzszy czas zeby odczuć różnice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pisza ludzie, ktorzy maja bardzo male o tym pojecielub nie maja go wcale.Jezdze na HID`ach szesc lat i jakos nic mi nie sciemnialo/zmatowialo/stopilo/niepotrzebne skreslic.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie raz czytalem w polskiej prasie artykuly po ktorych przeczytaniupilny uczen fizyki w klasie szostej szkoly podstawowejdostalby ataku serca.Poziom wiedzy naszych hmm... dziennikarzy ? Jest tak zenujacya stronniczosc/tendencyjnosc/przekupstwo tak ogromnaze to temat na osobny watek.Sory za OT

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...