Skocz do zawartości

Firma Przeprowadzkowa. Poszukuje.


JAREK-XJR

Rekomendowane odpowiedzi

Mozliwe, ze niebawem zrealizuje sie moje marzenie i czas przyjdzie sie przeprowadzic.

Kiedys korzystalem z bardzo sprawnie pracujacej ekipy z firmy "Przeprowadzki Wiktor" ale dzis chyba firma zniknela bo telefony i maile nie funkcjonuja.

Macie jakies w miare aktualne namiary na godne zaufania firmy?

Nie chce pana Kazia i Stefka, ktorzy to za flaszke itd itp, tylko ubezpieczonej firmy, ktora odpowiada za to co robi.

Nie mam pojecia ile takie uslugi kosztuja obecnie- w 2009 placilem 80 zl za godzine pracy. I przyznam, ze uwijali sie jak zloto i o przerwe na fajke nawet zapytali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor jest moim sąsiadem i samochody widzę, więc może nadal działa?

Próbowałeś pod wieczór na stacjonarkę 42 611 19 68?

To numer domowy wiec powinien ktos po poludniu odebrać.

Edytowane przez KLOSZ (wyświetl historię edycji)
Zdrowko

KLOSZ

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™

Masz kłopot z elektryką motocyklową? Nie wiesz jak coś zrobić? Napisz, może potrafię Ci pomóc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, ze nie zwrocilem uwagi na to, ale rzeczywiscie samochody Wiktora zniknely z ulicy wiec moze rzeczywiscie sie zwinal ze swoimi uslugami....

Zdrowko

KLOSZ

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™

Masz kłopot z elektryką motocyklową? Nie wiesz jak coś zrobić? Napisz, może potrafię Ci pomóc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Napisałem do Złotnickiego zapytanie.

Dzwoniłem też do firmy JACEK-PRZEPROWADZKI i przez telefon pan wyliczył mi wstępnie usługę na około 1000 zł. Dżizas aż tak chyba te usługi nie zdrożały?

 

Macie jeszcze jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...