Jump to content

Honda Cbr F2 Andrzejcbrf2

AndrzejCBR
 Share

Recommended Posts

Witam oto moja honda cbr f2 94', moto sprowadzone z marcu 2011 z holandi wczoraj zarejestrowalem je na siebie:) przyprowadzone z przebiegiem 34 tys przejechalem nia 3 tys bez klopotu jestem zadowolony z osiagow tego motocykla Ci co jezdza to wiedza:) Teraz stoi w garazu przygotowana do sezonu po wymianie uszczelniaczy w lagach oraz oleju. Wymiana filtru oleju powietrza oraz oleju motul 15-50 5100 Jest w oryginalnym malowaniu. Pozdrawiam Ceebrowcow:)

post-503-0-96076900-1328874839_thumb.jpg

Sztuka widać zadbana na swój wiek....szerokości życzyc i przyczepnosci..... :riding:

• 1 month later...

Jestem z trakcie naklejania paskow na kola:) kolor orange fluorescencyjny jutro wkleje calosciowe zdjecie moto dzis nakleilem na tylne jutro przod:)

Dołączona grafika

Ej Ej naped czyszczony nafta i nasmarowany castrolem ms3!!! naprawde sie przylozylem. Lancuch DID'a:)))

Do naklejania pasków na koła jest takie fajne małe "urządzonko" plastikowe, bardzo łatwo się nim okleja koła: A co do łańcucha to może i jest czysty ale zębatka już nie :decayed:

Ja tez mam takie urzadzenie ale nie korzystalem z niego poniewaz nakleja pasek zbyt bardzo do srodka felgi i on nie jest wtedy mocno przyklejony bo jest na zalamaniu profilu, a najlepiej trzyma sie na tym prostym rancie. Trzeba sie przylozyc i sie przyklei. Dzis moze nakleje na przod i pokaze efekt ogolny o ile pogoda na to pozwoli bo dzis mielismy wszystkie pory roku.

o kurde nie wiedzialem ze takie cos jest do naklejania. skad takie masz? bym sobie kiedys to poprawił

Jak kupowałem paski na allegro to były razem w paczce z tym plastikiem. A co do samego przyklejania to według mnie nie jest tak źle. Niżej fotka jak miałem jeszcze białe paski na felgach przyklejane za pomocą tego urządzenia. Nie przylegały może do samego rantu ale i tak się dobrze prezentowały, a odkleić je było cholernie ciężko. Dopiero jak opalarką potraktowałem paski to zeszły.

Zebralem sie i dzis dokonczylem robote:) tak prezentuja sie paski na kola kolor orange flouro

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Krzysztofor

Fajnie wygląda z tymi paskami :smile: szkoda, że u mnie te paski nie przejdą :sad2: polerowane ranty :smile: do ponownej polerki :sad2: / :smile:

Ja miałem naprawdę felgi w dobrym stanie i nakleilem paski keiti orange fluoro które kupiłem na przedzelnianej. Dziękuję za opinie. Paski starałem się równo nakleic. Tak moje moto wygląda aktualnie jak wyżej na foto.

Andrzej, to teraz bym się zastanawiał nad zrobieniem czegoś z tłumikiem, bo mi tu mat nie pasuje :PI będzie rewelacja :smile: