Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dobrze pamiętam miałem okazje poznać jak kręcili młodzi filmik na dellu to wideo zaproszenie. Bardzo pozytywny chłopak [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ogarniam nadal tego co się stało ;/

 

 

przez weekend dzwoniło do mnie sporo osób w sprawie zrzuty na wieniec oraz parady - oczywiście zrobimy. Przepraszam ze nic nie pisałem wcześniej na forum ale byłem zupełnie odcięty od internetu

 

Jak będę miał jakieś większe info to dam znać

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ten wypadek nawet widziałem, przejeżdżałem koło miejsca zdarzenia kiedy moto tam jeszcze leżał i nie zauważyłem moto - byłem skupiony na drodze bo był ciężki ruch. Widziałem jedynie "cywilnego motocyklistę" rozmawiającego z policjantem na zjeździe z wiaduktu od strony Reala. Moja Dorotka widziała leżące moto, powiedziała tylko że było czarne no i że był rozstawiony parawan. Po drugiej stronie stał policjant motocyklem i wraz z drugim "cywilnym" moto blokowali maszynami wjazd na wiadukt. Żałuję, że nie widziałem więcej no i że byłem po drugiej stronie wiaduktu - na pewno zatrzymałbym się i pomógł w ogarnięciu miejsca wypadku jak to motocyklista motocykliście pomóc zawsze powinien...

 

Bartku, póki co lataj z Krzysiem a reszta i tak do Ciebie dołączy. Oby jak najpóźniej. Kochani życzę wam rozwagi i niech ten tragiczny wypadek będzie przestrogą, żeby choć czasem zwolnić i nie iść na wariata. Pozdrawiam.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez weekend dzwoniło do mnie sporo osób w sprawie zrzuty na wieniec oraz parady - oczywiście zrobimy.

Może oddzielny temat by założyć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy wspolczucia dla rodziny Bartka , kolegow i kolezanek od forum www.mojekawasaki.pl

gdzie tez mielismy zaszczyt poznac tego mlodego forumowicza i motocykliste.

R.I.P [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia :sad2:

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*][*][*][*]

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal nie dociera to do mnie...

 

najszczersze kondolencje [*]

Erst wenn du laut bist, wird man dir zuhören.

Und wenn sie taub sind, dann lass sie spüren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nabijam post -

dziś Łask - fz6 niebieski, kierowca salto w powietrze i przewrót przez bark - obrażenia; obity piszczel, kierowca żyje. Moto- lagi na "oko" proste, czacha skruszona, stelaż pod zegar -skrzywiony, bak nie porysowany, kufer na miejscu.

Nick kierowcy - siwut, moto na łaskowskich blachach. Przyczyna całej przygody - koleś w puszce co bym mu kaskiem najebał do łba żeby widział znak stop, albo lepiej tym znakiem - może next time by się zatrzymał a nie wymuszał. Dodatkowo brak postrzegania i reakcji z mojej strony, ale to już po fakcie bo mogłem próbować skręcić w przeciwną stronę gdzie zakręt był łagodniejszy. Jeżeli chodzi o ubiór - spodnie jeans, nie podarte, kurtka siatkowa MTTR bez obrażeń, łapki MTTR też bez strat --> miejsce lądowania => trawnik.

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh siwut, ciesze się że to tak się skończyło.. kopy ci się należą i tyle. Byś patrzył na drogę a nie rozglądał się za pannami to byś widział co się dzieje ;>

 

proszę Was uważajcie ;/

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh siwut, ciesze się że to tak się skończyło.. kopy ci się należą i tyle. Byś patrzył na drogę a nie rozglądał się za pannami to byś widział co się dzieje ;>

 

proszę Was uważajcie ;/

 

tak mnie wkurzyła wasza prywatna wojna z Aidasem że przestałem być uważny chyba - ale szczęście wciąż = 10, a co do panien to one za mną się rozglądają

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to była panna? ;)

sory -równo uprawnienie jest - pannie też bym naje..ł

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga a co mam płakać - moto postoi trochę, kasa choć inne przeznaczenie miała zmieni priorytety - ważne że kopytka całe i wszystko OK, nawet do ojca się śmiałem że niezłego kaskadera spłodził co salto z siodła zrobił z przewrotem, szkoda tylko że w tym wszystkim moto na stopce nie zdążyłem postawić =mniejsze straty by były hehe

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna cholera Mariusz najważniejsze że Tobie nic się nie stało. Uważaj bo limit szczęścia na ten rok trochę Ci się uszczuplił.

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze uważam - a jak komuś napier**lę sęków wyciągając go z puszki to grono uważnych kierowców się powiększy

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...