Skocz do zawartości

Wieniec Na Pogrzeb Bartka


scOti

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie mi dziwnie się zakłada kolejny taki temat, wszyscy znają już sytuacje więc nie będę się rozpisywał.

 

Jak na razie nie mam informacji o pogrzebie. Nie mam też informacji czy rodzina życzy sobie naszej obecność, czy możemy wjechać na cmentarz etc.

 

Jak by pogrzeb miał nie wyglądać uważam za stosowne kupić w imieniu FŁM wieniec.

Osoby które chcą się dołożyć do zakupu wieńca proszę o wpisanie się na listę (zrzutka na czwartkowym spotkaniu).

 

Proponuję jak poprzednio po 10 zł

 

 

Jak ktoś ma jakiś kontakt z rodziną proszę o info - dobrze by było dowiedzieć się wszystkiego o pogrzebie u źródła.

 

update 11.07.2012:

- mamy pozwolenie na wjazd na cmentarz - ale są pewne obostrzenia których musimy się trzymać

- wieniec zamówiony

- pojawiła się prośba ze strony rodziny by towarzyszyć Bartkowi.. w drodze z kostnicy na cmentarz.. nie mam informacji godzinowych ale może to być około 11 więc czas i miejsce spotkania ulegnie zmianie - jak będę miał konkretne info dam znać

 

Kwestie pieniędzy które zostaną ze składki przegadamy w czwartek na spotkaniu. Wydaje mi się że jak w przypadku pogrzebu Krzyśka rozsądnie będzie (za zgodą rodziny) sprawić jakiś akcent motocyklowy.. tabliczka, kask etc. Ale to zdaję się na Was i na większość głosów

 

Lista.

1.scOti

Edytowane przez scOti
update (wyświetl historię edycji)

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Aidekk

    13

  • scOti

    12

  • Tomi

    5

  • xanton

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Jak na razie nie mam informacji o pogrzebie. Nie mam też informacji czy rodzina życzy sobie naszej obecność, czy możemy wjechać na cmentarz etc.

Już ponoć jest ustalone, że możemy wjechać na pogrzeb. Potwierdzenie mam bo rozmawiałem minutę temu z Justyną (narzeczoną Bartka). Do nikogo z rodziny kontaktu nie mam ale myślę, że Justyna jest jak najbardziej odpowiednią osobą aby coś ustalać. W końcu to z nią Bartek był najbliżej...

 

Co do listy - nie wpisuję się, bo myślę że jej robienie jest bez sensu. Kasę zbierzemy w czwartek i jako, że zbierałem na Krzyśka to jeśli oczywiście nie macie nic przeciwko, oferuję się też aby zebrać i dla Bartka.

 

Justyna da mi znać jak będzie coś więcej wiadomo w sprawie pogrzebu - jak na razie wszystko się przeciąga i nie ma ustalonych żadnych dat. Z tego co mi wiadomo, ma też dobry kontakt z Okropną i Xantonem więc będziemy wiedzieć.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do listy - nie wpisuję się, bo myślę że jej robienie jest bez sensu. Kasę zbierzemy w czwartek i jako, że zbierałem na Krzyśka to jeśli oczywiście nie macie nic przeciwko, oferuję się też aby zebrać i dla Bartka.

Popieram, zróbmy zrzutę na najbliższym zlocie. Bez zbędnego rozdmuchiwania sprawy. Kto będzie chciał to się dorzuci.

 

Wiadomo kiedy pogrzeb?

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy pogrzeb?

Przecież pisałem - czytajcie proszę dokładnie!

 

Justyna da mi znać jak będzie coś więcej wiadomo w sprawie pogrzebu - jak na razie wszystko się przeciąga i nie ma ustalonych żadnych dat.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nikogo z rodziny kontaktu nie mam ale myślę, że Justyna jest jak najbardziej odpowiednią osobą aby coś ustalać. W końcu to z nią Bartek był najbliżej...

My z Okropną mamy kontakt również z rodziną Bartka i tak jak pisałem, jest prośba od rodziny jak i Justyny abyśmy uczestniczyli w pogrzebie Postaram się załatwić możliwość wjazdu na cmentarz jak było to przez Scotiego załatwione w przypadku Krzyśka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, nie mieszaj proszę - dla Ciebie wszystko ostatnio jest bez sensu.

Jakoś poprzednio się sprawdziło, a teraz negujesz?

 

Lista jest zakładana po to że są osoby które chcą się dołożyć a nie koniecznie będą mogły być w czwartek.

Kolejna sprawa to później wypadało by się rozliczyć z ludźmi z tego ile zebraliśmy, od kogo i na co te pieniądze zostały przekazane/wydane.

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. Ridrick

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.scOti

2.Doroti

3.Czarna i Pavulon

4.MateuszZR7

5. Różowa Pantera

6. Okropna

7. xanton

8. Ridrick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. scOti

2. Doroti

3. Czarna i Pavulon

4. MateuszZR7

5. Różowa Pantera

6. Okropna

7. xanton

8. Ridrick

9. Cezary

10. Tomi

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.scOti

2.Doroti

3.Czarna i Pavulon

4.MateuszZR7

5. Różowa Pantera

6. Okropna

7. xanton

8. Ridrick

9. Cezary

10. Tomi

11. Thebestof78

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. scOti

2. Doroti

3. Czarna i Pavulon

4. MateuszZR7

5. Różowa Pantera

6. Okropna

7. xanton

8. Ridrick

9. Cezary

10. Tomi

11Thebestof78

12.AgaJaga i krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. scOti

2. Doroti

3. Czarna i Pavulon

4. MateuszZR7

5. Różowa Pantera

6. Okropna

7. xanton

8. Ridrick

9. Cezary

10. Tomi

11.Thebestof78

12.AgaJaga i krzysiek

13. Mibu

Edytowane przez scOti
naprawa listy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. scOti

2. Doroti

3. Czarna i Pavulon

4. MateuszZR7

5. Różowa Pantera

6. Okropna

7. xanton

8. Ridrick

9. Cezary

10. Tomi

11.Thebestof78

12.AgaJaga i krzysiek

13. Mibu

14. IRAS i Jula

15. minivone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. scOti

2. Doroti

3. Czarna i Pavulon

4. MateuszZR7

5. Różowa Pantera

6. Okropna

7. xanton

8. Ridrick

9. Cezary

10. Tomi

11.Thebestof78

12.AgaJaga i krzysiek

13. Mibu

14. IRAS i Jula

15. minivone

16. Maxlodz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. scOti

2. Doroti

3. Czarna i Pavulon

4. MateuszZR7

5. Różowa Pantera

6. Okropna

7. xanton

8. Ridrick

9. Cezary

10. Tomi

11.Thebestof78

12.AgaJaga i krzysiek

13. Mibu

14. IRAS i Jula

15. minivone

16. Maxlodz

17. Borys94

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrycja Hornet

1. scOti

2. Doroti

3. Czarna i Pavulon

4. MateuszZR7

5. Różowa Pantera

6. Okropna

7. xanton

8. Ridrick

9. Cezary

10. Tomi

11.Thebestof78

12.AgaJaga i krzysiek

13. Mibu

14. IRAS i Jula

15. minivone

16. Maxlodz

17. Borys94

18. Patrycja Hornet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. scOti

2. Doroti

3. Czarna i Pavulon

4. MateuszZR7

5. Różowa Pantera

6. Okropna

7. xanton

8. Ridrick

9. Cezary

10. Tomi

11.Thebestof78

12.AgaJaga i krzysiek

13. Mibu

14. IRAS i Jula

15. minivone

16. Maxlodz

17. Borys94

18. Patrycja Hornet

19. Aidekk

 

Maciek, nie mieszaj proszę - dla Ciebie wszystko ostatnio jest bez sensu. Jakoś poprzednio się sprawdziło, a teraz negujesz? Lista jest zakładana po to że są osoby które chcą się dołożyć a nie koniecznie będą mogły być w czwartek. Kolejna sprawa to później wypadało by się rozliczyć z ludźmi z tego ile zebraliśmy, od kogo i na co te pieniądze zostały przekazane/wydane.

Czepiasz się mnie bo wrzucałem na policję, która czyta to forum. Tak nie lubię policji. W temacie: o ile dobrze pamiętam przy Krzyśku lista osób, które wpłaciły pieniążki nigdy nie została opublikowana, żeby nie robić nikogo lepszym czy gorszym bo ten dał a ten nie dał. Z tego też powodu lista nie ma sensu - no chyba, że faktycznie wszystkie osoby z tej listy nie mogą dotrzeć i pieniążki dać do reki co wydaje się absurdalne. Scoti zejdź ze mnie proszę - bo za wyrażenie własnego zdania, że lista nie ma sensu robisz ze mnie jakąś starą marudę, którą najwidoczniej to nie ja wydaję się być z naszej dwójki.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, to nie jest temat do dyskusji i załatwiania tej sprawy. Z tematem Policji powiedziałem Ci osobiście i napisze teraz na forum skoro poruszasz ten temat. Zastanów się co robisz i komu wyrządzisz tym krzywdę, sobie czy całemu forum. Wybacz ale nie występujesz tylko w swoim imieniu a w imieniu całego FŁM - a ja nie mam zamiaru doprowadzić do tego że będziemy sobie robić na złość. Nikt nikomu krzywdy nie wyrządził więc zachowaj sobie swoje uprzedzenia a nie buntujesz ludzi i chcesz zmieniać miejsce cotygodniowych spotkań. Odbierz ten motocykl i zacznij jeździć bo na prawdę robisz się marudny. Jak dla mnie koniec tematu - chcesz to przegadać, ok - możemy w czwartek. Koniec rozpisywania się w tym wątku bo nie tego on dotyczy!

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...