Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

A wiadomo już kiedy i gdzie pogrzeb??

Na chwilę obecną nic nie wiadomo o miejscu i terminie.Dajmy rodzinie wszystko na spokojnie załatwić, jeżeli już będzie wszystko ustalone, to na 100% dostaniemy informacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już numer tel do brata Krzyśka, sam skontaktował się ze mną na PW na forum. Nie musicie pisać, jak tylko będę coś wiedział wszelkie info umieszczę tutaj.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrzeb odbędzie się w Gadce starej w piątek o godzinie 13;00. Jest pozwolenie na wjazd motocyklistów. Ani rodzina, ani ksiądz nie ma nic przeciwko. Zapraszam wszystkich, którzy chcą pożegnać Krzyśka. Ja na pewno wezmę wolne i przyjadę!

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie takich okazji do spotkań ale też się stawie. Ubieracie się jakoś tak bardziej normalnie by było ładnie czy lecimy w kombinezonach ??

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla tych, którzy dzwonili do mnie pytając o stan Damiana. Rozmawiałem właśnie przez tel z Kasią, która to odwiedza go praktycznie codziennie. Chłopak na pewno ma uraz głowy i nie zawsze jest przytomny. Jest już po operacji tej tętnicy (nie pamiętam czy brzuszna czy płucna) gdzie było ryzyko krwotoku. Na razie jego stan jest stabilny ale nie jest z nim dobrze. O ile wiem, nie powiedziano mu jeszcze o tym, że Krzysiek nie żyje w obawie o jego stan. Wspomnę tez o złamaniach żeber i ręki. To tyle co wiem na razie. Jeśli będę wiedział więcej - dam znać!

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh ;/ trzymam kciuki by dobrze to się skończyło

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że stan jest stabilny trzymamy kciuki i życzymy powrotu do zdrowia

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że stan jest stabilny trzymamy kciuki i życzymy powrotu do zdrowia

No właśnie nie jest do końca stabilny :/ Dzisiaj ma różne badania i prześwietlenia, więc dopiero okaże się jaki jest jego stan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinGraczykLDZ

Przed chwila odebrałem telefon on kolegi, podobno w miejscowości Witaszewice niedaleko Łęczycy zginał motocyklista - bordowa yamaha. Uważajmy na siebie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomorska a Szterlinga czerwona czarna honda (turystyk) przywaliła czołowo w osobówkę (chyba punto na EZG). Wina puszki, wymuszenie pierwszeństwa. Motocyklista zabrany do szpitala, połamane żebra, wybite palce itd. Miał się chajtać w sobotę. Porażka.

 

Przeszukałem forum i znalazłem tą Hondę u użytkownika "Emil" tu link:

http://motocykle-lodz.pl/topic/67-honda-vfr-800fi-2001/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wciąż powtarzam swoje nacjonalistyczne poglądy - że dobry wp***dol lepszy niż auto obklejone na żółto naklejkami "motocykle są wszędzie" --> po takiej kuracji i pamięć o spoglądaniu w lusterka i wzrok kierowcy puszki poprawia się na długie miesiące bezwzględnie.Szkoda chłopaka, żeby tylko wydobrzał !!!

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 16.15 Kościuszki tuż za Zamenfofa osobówka uderzyła w motocyklistę... :/http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/591609,motocyklista-ranny-w-wypadku-na-kosciuszki-zdjecia,id,t.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wciąż powtarzam swoje nacjonalistyczne poglądy - że dobry wp***dol lepszy niż auto obklejone na żółto naklejkami "motocykle są wszędzie" --> po takiej kuracji i pamięć o spoglądaniu w lusterka i wzrok kierowcy puszki poprawia się na długie miesiące bezwzględnie.Szkoda chłopaka, żeby tylko wydobrzał !!!

To co trzeba umawiać się na grupowy wpier*****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila odebrałem telefon on kolegi, podobno w miejscowości Witaszewice niedaleko Łęczycy zginał motocyklista - bordowa yamaha. Uważajmy na siebie ...

Dzwoniłem do znajomego policjanta motocyklisty z Łęczycy i z tego co on wie to motocyklista jechał R1 i musiał położyć moto bo wyjechał mu gościu busem, ale ponoć przeżył. Jak będę coś więcej wiedział to napiszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomorska a Szterlinga czerwona czarna honda (turystyk) przywaliła czołowo w osobówkę (chyba punto na EZG). Wina puszki, wymuszenie pierwszeństwa. Motocyklista zabrany do szpitala, połamane żebra, wybite palce itd. Miał się chajtać w sobotę. Porażka. Przeszukałem forum i znalazłem tą Hondę u użytkownika "Emil" tu link: http://motocykle-lod...vfr-800fi-2001/

Jesteś pewny? Emil to mój dobry znajomy z osiedla (nawet były administrator forum), jeszcze wczoraj rano rozmawialiśmy. Niestety od południa nie odbiera telefonów (dzwoniłem w innej sprawie) więc możesz mieć racje, tylko nie pasuje mi tutaj informacja, że w "sobotę miał się chajtać" - bo nic mi o tym nie wiadomo.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może miałeś nie być zaproszony? :smile: zadzwońta do Emila i zapytajcie, czy to nie on przypadkiem..

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, już napisałem do jego dziewczyny, także jak tylko mi odpisze i potwierdzi informację to odwiedzamy Emila w szpitalu (oczywiście chętne osoby). Póki co nie chcę zapeszać...

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej wszystko jasne, to był faktycznie Emil, ale informacje o wypadku @Gixer600 chyba wyssałeś z palca albo źle zinterpretowałeś pogłoski jakieś. W każdym razie Emil ma się całkiem nieźle, jest poobijany i podrapany, ale czuje się dobrze. Jakby ktoś chciał go ze mną odwiedzić, to jadę do niego jutro po południu - znajduje się w Szpitalu Jonschera przy Milionowej, leży na 2 piętrze.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej wszystko jasne, to był faktycznie Emil, ale informacje o wypadku @Gixer600 chyba wyssałeś z palca albo źle zinterpretowałeś pogłoski jakieś. W każdym razie Emil ma się całkiem nieźle, jest poobijany i podrapany, ale czuje się dobrze. Jakby ktoś chciał go ze mną odwiedzić, to jadę do niego jutro po południu - znajduje się w Szpitalu Jonschera przy Milionowej, leży na 2 piętrze.

Napisałem tyle ile dowiedziałem się z tzw. second hand. nie byłem bezpośrednio przy wypadku tylko po fakcie jak już laweta moto zabierała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...