Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

 

 

znajomy dzwonil ze na ul. Rzgowskiej lezy rozwalony jednoslad....narazie nic wiecej nie wiem.

 

Sławomir M. lat 25  

Rozwalone podudzie zabrany do szpitala.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że leciałem tamtędy zaraz po tym jak go zabrali, skuter wyglądał fatalnie, gorzej niż na zdjęciach. Z ciekawości spojrzałem na temperaturę, było -2°C.

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zaczęło się,

 

Uważajcie puszkarze są nie przyzwyczajeni że motocykle znowu są na drogach

 

http://www.expressilustrowany.pl/artykul/3342761,trzy-wypadki-motocyklistow-na-balutach-gornej-i-w-nowosolnej-trzej-kierowcy-zostali-ranni,id,t.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zaczęło się, Uważajcie puszkarze są nie przyzwyczajeni że motocykle znowu są na drogach

 

Puszkarze to kwestia numer jeden.

Numer dwa to wyposzczone po zimie chłopaki, a fantazje mamy ułańską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kto się spodziewa motocyklistów o tej porze roku. Nie usprawiedliwia to puszkarzy ale My tez powinniśmy bardziej niż zwykle uważać. niestety nie jesteśmy świętymi krowami i jak widzę w komentarzach z Expressu ilustrowanego to raczej zdarzają się postacie , które pałają nienawiścią do cwaniakowatych motocyklistów.  :hammer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto potłukł na Limanowskiego w okolicach numeru 201 pomarańczowego "sporta" ? Jechałem koło 14'ej stała policja karetka i dwa moto  :unsure:

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mmlodz.pl/473854/2014/2/23/trzech-motocyklistow-zostalo-rannych-w-wypadkach-na-ulicach-lodzi?category=news skrót z dnia dzisiejszego. Uważajcie na siebie. Pogoda ładna aż korci odkręcić manetkę. Strasznie było mi dziś żal że nie mogłem pośmigać, co prawda moto jeszcze w garażu bo kilka rzeczy do zrobienia. Może to i dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówicie puszki jeszcze nie przyzwyczajone do przepychających się moto, drogi jeszcze nie posprzątane po zimie. Statystycznie najwięcej wypadków na początku sezonu puszki jeszcze się nie przyzwyczaiły że jesteśmy. Potwierdzają to przyczyny tych wypadków - WYMUSZENIA!!! Uważajcie na siebie!!!

 boroś

 ccm250.png LwG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę nie w temacie, ale prognoza na luty i marzec zapowiada się dobrze dla motocyklistów:

http://pogoda.wp.pl/kat,1034985,wid,16428223,wiadomosc.html?ticaid=11242c&_ticrsn=5

 

Także uważać na siebie jak latacie!

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się położył na Teofilowie? 

Podobno jakieś czarne moto

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś coś na temat dzisiejszego wypadku w rąbieniu na słowiańskiej? Moto na czołówkę z autem. Raczej bez szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinGraczykLDZ

Dzisiaj na skrzyżowaniu Kilińskiego / Senatorska - ciężko było mi stwierdzić co to za motocykl. Motocyklista w karetce, pełno policji oraz straż pożarna zabezpieczała moto. Może ktoś wie więcej na ten temat ? 

Edytowane przez MarcinGraczykLDZ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem i współczuciem dla ofiary wypadku itd. ale jeśli faktycznie wyprzedzał tramwaj na Kilińskiego z lewej strony to gratuluję fantazji... Tak przy okazji to dawno temu mój instruktor na prawko twierdził, że na egzaminie na prawo jazdy powinno być tylko jedno zadanie: wyprzedzić tramwaj na Kilińskiego, w godzinach szczytu, z lewej, ciężarówką z przyczepą...

Edytowane przez Bzyq (wyświetl historię edycji)

"...nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem..."

http://bikepics.com/members/bzyq/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...