Skocz do zawartości

Wypadki z okolicy


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Qrde,kumpel akurat do mnie z narzędziami jechał i widział ten wypadek... Policaje się na czerwonym wciskali nieoznakowaną puchą, tego ich małego kogucika co na dachu stawiają,to prawie nie widać,poza tym nieoznakowane mają cichą syrene,więc słychać ich też słabo.Gość na motocyklu w ogóle nie widział radiowozu,zresztą się nie dziwię.Z opisu wynika że się wciskali przed auta i nikt za bardzo nie wiedział że to policyjny samochód.Puszkarze też ich nie bardzo puścić chcieli.Motocyklista nawet nie miał szansy połapać się że jedzie coś na sygnale,niski,ciemny samochód,z malutkim kogucikiem,każdy inny pojazd go potrafi zasłonić... Oznakowany samochód widać dość dobrze, jest jasny,ma odblaski,rzuca się w oczy,no i sygnalizację świetlną ma wielką na pół dachu,nie mówiąc o tym że drze się to na pół miasta...a tajniaków...sami powiedzcie... Według mnie w ogule nie powinni wjeżdżać na to skrzyżowanie, w końcu mają oczy i rozum i potrafią się domyślić że nie bardzo się wyróżniają,nawet na sygnale i z kogutem na dachu...

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zderzyli się z 31-letnim mężczyzną, który jechał motocyklem kawasaki bez uprawnień" ou yea...  załóżcie gdzieś temat z kodeksem jak się wymija, omija, i wyprzedza na skrzyżowaniach z sygnalizacja świetlną bo to trochę nie ten dział ;p ostatni miesiąc jest cholernie pechowy ;/ uważajcie na siebie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już wiadomo kogo będzie wina...

Wina policjantów bo wymusili pierwszeństwo. Za brak lejc gość dostanie mandat i nie ma to wpływu na orzeczenie winy. Tyle teorii a w praktyce pewnie będzie szukanie współwiny motocyklisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory wydawało mi się że temat "wypadki z okolicy" jest miejscem informacji co się gdzie i komu stało . Dzięki temu szybko mogliśmy ustalić dane motocykla i jego właściciela gdy stało się coś na drodze .Teraz jest dyskusja totalnie z d*py a bankowo nie w temecie w którym powinna być . Zrobiliście w tym wątku śmietnik swoimi przepychankami , dajcie spokój i zostawcie ten temat dla spraw dla których został stworzony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.expressilustrowany.pl/artykul/931474,wypadek-motocyklisty-na-al-pilsudskiego-wjechal-w-poloneza-caro-film-zdjecia,4,id,t,sg.html#galeria-material

Już jest, z tym, że napisali że motocyklista wjechał a nie że pierdolotem zajechał motocykliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam że to dziwne uczucie. Dziś zamiast motocykla wybrałem...rower. I jak jechałem scieżką rowerową wzdłuż Włókniarzy mijało mnie w cholerę motongów. Potem wzdłuż Mickiewicza, minęła mnie ekipa na ścigach, naprawdę dobrze jechali, piękny dźwięk tłumików. I tak się zacząłem wkurzać, że bez sensu, że mogłem na moto wsiąść, tyle ludzi się kręci...i strasznie mnie zaczęło nosić. Chwilę potem dojechałem do Silvera i już widziałem tą samą ekipę która mnie przed chwilą mijała, i rozpieprzoną yamahę plus chłopaka na asfalcie...dziwne uczucie.

Tam w sumie poza poldkiem było jeszcze jakieś audi, ale ono chyba nie brało udziału w zajściu.

 

Jeśli chodzi o pomoc, to przed karetką chyba tam była ekipa z Medicover, także Chłopak dostał b. szybko pomoc. Karetka była może po 6-7 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosciu  peugeotem zatrzymal sie i wyskoczył z linka sznurkiem  z auta zeby zatamowac krwawienie a odrazu ktos dzwonił po karetke  a co medicovera to jakas kobitaka   poszła po lekarza co akurat od nich wychodziła  a audi to sie tylko zatrzymało    jechalismy spokojnie to jaks kur*a nie patrzy w lusterko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory wydawało mi się że temat "wypadki z okolicy" jest miejscem informacji co się gdzie i komu stało . Dzięki temu szybko mogliśmy ustalić dane motocykla i jego właściciela gdy stało się coś na drodze .Teraz jest dyskusja totalnie z d*py a bankowo nie w temecie w którym powinna być . Zrobiliście w tym wątku śmietnik swoimi przepychankami , dajcie spokój i zostawcie ten temat dla spraw dla których został stworzony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Pana Kierownika a większymi literkami się nie dało??? :decayed:  A ja uważam ze dyskusja jest w temacie widzisz każdy ma prawo do własnego zdania Koperku :decayed: Poza tym gdyby tak było kolega Admin by interweniował :P Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Poza tym gdyby tak było kolega Admin by interweniował

 

Admin też ma życie prywatne i nie zawsze jest dostępny, stąd opóźnienie. Tutaj dyskutujcie: Poza Prawem: Kto Bardziej Winny W Wypadku?

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tam byliśmy u kolegi. Na miejscu byliśmy kilka sekund po kraksie. Typowe wymuszenie. Pomogliśmy poszkodowanego wtachać do karetki. Jako że samego wypadku nie widzieliśmy nie mogliśmy być brani jako świadkowie. Cieszę się że nic się poważnego nie stało. Z tego co wiem to motocyklista zdążył zeskoczyć z moto zanim wpadło w samochód.

Group of Franc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...