Jump to content

I Wężowe Otwarcie Sezonu Motocyklowego - Kutno

Suchy-wolk
 Share

Recommended Posts

Dołączona grafika

Program imprezy:

10:00-10:30 - zbiórka na parkingu Biedronki - osiedle Łąkoszyn

10:30-11:00 - parada

11:00 - dojazd do kościoła (św. Jana Chrzciciela osiedle Tarnowskiego)

11:30 - Msza Święta i poświęcenie motocykli

12:30 - poczęstunek dla uczestników imprezy (kawa, herbata, ciasto i może coś jeszcze)

WSTĘP WOLNY

Jak tak dalej pójdzie to sezon będziemy otwierać przez miesiąc ;) . Może uda mi się załapać na jakąś imprezę ;)

• 2 months later...

"14:45 - 15:45 Konkurs wolnej jazdy" - jadę :biggrin: (kto był w Bełchatowie ten wie ;) )

Nawet nie podawali czasów tylko rozdysponowali miejsca na ich podstawie, ze skuterkami też wygrałem więc było dość woolnooo :decayed:

Nawet nie podawali czasów tylko rozdysponowali miejsca na ich podstawie, ze skuterkami też wygrałem więc było dość woolnooo :decayed:

hehe zero walki, wszyscy posneli a kolega htr dalej nie mógł dojechać :)Naprawdę wolno jechał.Ja tam wskoczyłem bo chętnych nie było. :P

Ja lecę z Ł-cy ale przez Witonię a Wy pewno przez PIątek, ale jak chcecie wycieczkę przez Łęczycę zrobić to dawajcie :smile::)

Melduję, że stawimy się w sobotę na pl. Piłsudskiego - będzie można obejrzeć nasze produkty, ew zajrzeć do sklepu za rogiem :)Zapraszamy.

Panie i Panowie - jedziecie czy nie? :smile: Ja osobiście soboty mam wolne dopiero od 15'stej także i tym razem nie dam rady tak wcześnie się stawić na moto :(W razie czego, proszę o info. o zbiórce, to dodam na stronę główną.

Niestety jako że kobitka nie chce jechać do Opoczna ze mną to sobotę spędzam z nią więc odpadam.

Suchy wiec jesli mozna.Wylot o godzinie 9:00Miejsce jak dla kazdego w kierunku polnocnymParking Castoramy Wlokniarzy/Zgierska1. Artur2. Bulba + maleńki Intruder ;)EDIT:No i Kutno zaliczone. Potem lody w Gostyniniei rybka nad Wisla w Brwilnie Dolnym :)240 Nawiniete :DNo i pojechali :smile:

dobre 300km nakręciłem, miło było razem polatać, pozdro i do miłego Przemek ;)