Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Zaloguj się, aby obserwować  
Irek30

Sokół 1000

Polecane posty

Irek30   
Irek30

Dla mnie jest to motocykl jegenda. Może nie jest najłatwiejszy w prowadzeniu, ale ten klimacik, ten niepowtarzalny dźwięk z silnika. Cudo polskiej motoryzacji. Szkoda, że projekt upadł x lat temu. Być może dziś jeździlibyśmy nie na harleyach tylko na sokołach :smile: Sokołach 1000. Mieliście okazję śmigać na tym motocyklu?

Pitrx   
Pitrx

Też miałem okazję kiedyś na nim jeździć - fajny klimacik. To są jeszcze czasy gdy nie przejmowano się takimi drobnostkami jak ekologia, decybele i inne tego typu drobnostki :smile:

Jeżeli tak się interesujesz tymi motocyklami, to z tego co pamiętam, to organizowane są zloty przyjaciół takich starych motocykli. Zjeżdżają się wtedy prawdziwe perełki.

Pitrx   
Pitrx

Czasami w większych miastach można takie motocykle zobaczyć, jak jalkiś pasjonat w kasku orzeszku śmiga po ulicach :smile: One mają taki charakterystyczny dźwięk. Poza tym są też grupy które przywracają takie stare marki do życia.

Tutaj masz efekt takiego działania: http://teamtotal.pl/blog/sokol-powrot-legendy

Powiem Ci, że wygląda czadersko. Na pewno kosztowało ich to sporo $$ i czasu. Ale efekt.... zresztą sam zobacz.

gładki   
gładki

Coś pięknego taki motocykl ,nieraz jest na mwb w łodzi ale jednak mniej jest 600-tek  :smile:

Irek30   
Irek30

W 100% się zgadzam :smile: Ten motocykl jest jak dla mnie niesamowicie sexy.

Jak już kiedyś wygram te 30 mln zło w totka (przewiduje że uda mi się to zrobić najpóźniej do końca przyszłego roku) - to zainwstuję część swojej wygranej w zakup takiego sprzętu po tuningu. Przeniosę się gdzieś na wyspy kanaryjskie i będę sobie jeździł wśród palm sokołem 1000 :biggrin:

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować