Skocz do zawartości

Prostowanie Stelaża Od Kufrów


KLip

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Orientujecie się może gdzie można w miarę blisko Łodzi wyprostować pokrzywiony stelaż od kufrów bocznych i centralnego? Dostałem go w gratisie do zakupu motocykla lecz niestety nie jest do końca symetryczny i zastanawiam się czy taniej będzie go wypierdzielić czy lepiej poprostu go wyprostować. Próbowałem to zrobić na własną rękę za pomocą różnych dźwigni lecz niestety nie wszystkie dźwignie jestem w stanie założyć bez specjalniejszego sprzętu od długiej, grubej rury, którą miałem do dyspozycji... :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie taśmy transportowe z bloczkiem zwijającym i solidne drzewo potrafią zdziałać cuda. Może sprobuj tą metodą? Metoda dobrze dozowalna i pozwala pociagnac prostowany element z zadziwiajaco duza sila. Kilka rzeczy juz tak prostowalem i zawsze dzialalo. Istotne jest tylko, zeby dobrze wybrac punkty mocowania taśmy.

Zdrowko

KLOSZ

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™

Masz kłopot z elektryką motocyklową? Nie wiesz jak coś zrobić? Napisz, może potrafię Ci pomóc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie w tym momencie nie mam pojecia gdzie mozna to zlapac tak zeby nie zniszczyc calej struktury samego stelaza. Czyli poprostu do pierwszego lepszego blacharza powinienem podjechac aby to sprawdzic, zgadza sie? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała zabawa w tym żeby wiedzieć gdzie złapać :-D a to wie tylko blacharz i w życiu by człowiek nie pomyślał że akurat tu i że tak się da :-D

 

Eeee tam, że TYLKO blacharz wie, to bym nie przesadzal..., ale rzeczywiscie jesli komus brakuje wyobrazni mechanicznej, to lepiej niech mu to blacharz pociągnie, bo mozna sobie bigosu narobic i nawet rame pogiac w motku :smile:

Zdrowko

KLOSZ

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™

Masz kłopot z elektryką motocyklową? Nie wiesz jak coś zrobić? Napisz, może potrafię Ci pomóc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...