Jump to content

Hugger Z Laminatu - Robi Ktoś Z Łodzi Lub Okolicy?

Bruce
 Share

Recommended Posts

Siemka,

Tak jak w temacie poszukuję kogoś z Łodzi lub okolic kto robi owiewki itp z laminatu. Konkretnie chodzi mi o zrobienie hugger'a do vitka. Znalazłem jednego gościa na allegro który to robi ale do vitka ma akurat taki do przykręcenia na osłonę łańcucha a ja chciałem taki z osłona i pomalować pod kolor moto. Proponowałem żeby zrobił taki z osłoną ale facet twierdzi że musi mieć coś na wzór albo moto żeby to spasować. Gość jest ze skarżyska więc trochę daleko dlatego szukam alternatywy.

Jeśli jest ktoś ktoś taki w okolicy - firma, ktoś prywatnie robiący dla kolegów to dajcie namiary.

Z góry dzięki.

Bruce

Dzięki ale też są ze skarżyska. Jeśli nic się nie znajdzie w okolicy to trzeba będzie się tam przejechać :smile:

Czy masz jakieś elementy z których chcesz to zrobić? Może jest jednak możliwość, dowiem sie, ale nic nie obiecuje jak cos to PRV

Nie mam nic. Chciałem zlecić Zrobienie tego od a do z - forma hagger robocizna. Na forum vfr-oc znajdą się chętni. W tej chwili w sumie byłoby 3 sztuki.

Dzięki ale też są ze skarżyska. Jeśli nic się nie znajdzie w okolicy to trzeba będzie się tam przejechać

Moje rodzinne miasto. Nie wiem na kiedy Ci potrzebny ale jak się zrobi cieplej można się wybrać na wycieczkę i zgarniesz go przy okazji :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Moje rodzinne miasto. Nie wiem na kiedy Ci potrzebny ale jak się zrobi cieplej można się wybrać na wycieczkę i zgarniesz go przy okazji :smile:

Jeśli nie uda się zrobić tego tutaj w łodzi to jak najbardziej :smile:

Póki co postaram się znaleźć taki hugger na wzór i zrobić na miejscu bo jest taka możliwość. Jeszcze raz dzięki za link pablogit :smile:

Edited by Bruce (see edit history)