Skocz do zawartości

Hugger Z Laminatu - Robi Ktoś Z Łodzi Lub Okolicy?


Bruce

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

 

Tak jak w temacie poszukuję kogoś z Łodzi lub okolic kto robi owiewki itp z laminatu. Konkretnie chodzi mi o zrobienie hugger'a do vitka. Znalazłem jednego gościa na allegro który to robi ale do vitka ma akurat taki do przykręcenia na osłonę łańcucha a ja chciałem taki z osłona i pomalować pod kolor moto. Proponowałem żeby zrobił taki z osłoną ale facet twierdzi że musi mieć coś na wzór albo moto żeby to spasować. Gość jest ze skarżyska więc trochę daleko dlatego szukam alternatywy.

 

Jeśli jest ktoś ktoś taki w okolicy - firma, ktoś prywatnie robiący dla kolegów to dajcie namiary.

 

Z góry dzięki.

Bruce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic. Chciałem zlecić Zrobienie tego od a do z - forma hagger robocizna. Na forum vfr-oc znajdą się chętni. W tej chwili w sumie byłoby 3 sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale też są ze skarżyska. Jeśli nic się nie znajdzie w okolicy to trzeba będzie się tam przejechać

Moje rodzinne miasto. Nie wiem na kiedy Ci potrzebny ale jak się zrobi cieplej można się wybrać na wycieczkę i zgarniesz go przy okazji :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje rodzinne miasto. Nie wiem na kiedy Ci potrzebny ale jak się zrobi cieplej można się wybrać na wycieczkę i zgarniesz go przy okazji :smile:

Jeśli nie uda się zrobić tego tutaj w łodzi to jak najbardziej :smile:

 

Póki co postaram się znaleźć taki hugger na wzór i zrobić na miejscu bo jest taka możliwość. Jeszcze raz dzięki za link pablogit :smile:

Edytowane przez Bruce (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...