Skocz do zawartości

Sziler


Sziler

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Jestem Kamil, mam 24 lata i od niedawna Hondę Varadero 125. Motoryzacją interesowałem się od dawna, ale motocyklami dopiero od jakichś dwóch lat, kiedy to wpadły mi w ręce książki Davida Hougha. Później był kurs, żeby sprawdzić czy dwa kółka mi pasują i decyzja, że kupuję moto (a raczej zbieram pieniądze ;) ).

Wybór padł na małe wiaderko, bo jest pancerne i mało pali, a przy tym wygląda dostojnie jak na 125. Brakiem mocy się nie przejmuję - wypadów na tor nie mam w planach, a mając minimalne porównanie do sześćsetek z kursu stwierdzam, że nie ufam sobie na tyle ;)

 

Moto teraz zimuje, a ja kompletuję strój. Spojrzałem dzisiaj za okno i słońce mi przypomniało, że wiosna coraz bliżej, więc oto jestem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.  Rozsądek przede wszystkim, i tu pełen szacun. Gdyby wszyscy początkujący tak myśleli, na moc przyjdzie czas. POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitac milo ze jest nas wiecej  a motocykl w tej samej rodzinie ja w czwartek przywiozlem DL650 :biggrin:   Pozdrawiam i dozobaczenia na trasie cinek :moto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakiem mocy się nie przejmuję - wypadów na tor nie mam w planach,

Żałuj! pozbawiasz się tego co w całej tej zabawie jest najprzyjemniejsze :wink: Nigdzie nie oswoisz się tak dobrze z maszyną jak właśnie na torze.

Przemyśl to jeszcze.

A po za tym to witaj w gronie kręcących manetką :pa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuj! pozbawiasz się tego co w całej tej zabawie jest najprzyjemniejsze :wink: Nigdzie nie oswoisz się tak dobrze z maszyną jak właśnie na torze.

Przemyśl to jeszcze.

A po za tym to witaj w gronie kręcących manetką :pa:

Same wyścigi uwielbiam, ale wszystko z czasem - na razie nie umiem jeszcze chodzić, co dopiero biegać ;)

 

Dzięki za miłe przyjęcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, miło czytać że masz poukładane w głowie i planujesz.

Na 125 tez można fajnie śmigać na torze i nawet nie jednego litra zwinnością wyprzedzisz szczególnie na mniejszych torach bardziej technicznych (Radom). Na naszych drogach ryzykownym jest sprawdzanie możliwości maszyny - nie ma jak na torze się z nią zaprzyjaźnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witamy ! :biggrin: Wiaderko to idealny wybór na pierwszy motocykl ;)

Model na wtrysku czy gazior?

Tak słyszałem :smile:

Mam gaźnik. Model wtryskowy trochę nie na moją kieszeń w tym momencie. A i tak się okazało, że sam motocykl to dopiero połowa wydatków żeby sobie fajnie pośmigać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...