Skocz do zawartości

Poszukuję Wakacyjnego Noclegu Nad Bałtykiem (2-3Tyg), Najlepiej Świnoujście, Kołobrzeg


gary

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

z przyczyn zdrowotnych mojego synka, wakacje 2015 musimy spędzić na morzem. Idealnie 5-6tyg ale realnie 2-3tyg. uda się w pracy załatwić.

Z tego co czytałem, najcieplejsza woda jest w Świnoujściu, Kołobrzegu, Puck zależnie od prądu itd ;-)

Szukam oczywiście na własną rękę, ale przyszło mi na myśl, że może ktoś z Szanownych Forumowiczów ma jakieś sprawdzone lokum do polecenia?

 

Z drugiej strony chodzą słuchy, że lepiej jechać za granicę, bo wyjdzie taniej albo za tę samą kaskę więcej.

Nie mam żadnych doświadczeń bo ja całe życie "ino tylko" Mazury i Góry ;-)

 

Nie mogą to być hotele 5 gwiazdkowe, może być agroturystyka. Byle było blisko do morza, w nocy cicho i spokojnie.

 

Z góry dziękuję za wszelki odzew.

 

pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek mojej byłej dziewczyny ma pensjonat nad morzem w Jarosławcu. Namiary i szczegóły napisze jutro, bo moja obecne leży obok plecami do mnie i nie wiem kiedy sie odwróci i to przeczyta... Pozdro.

Edytowane przez Rogal (wyświetl historię edycji)

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Chłapowo, "Willa Horyzont".

7-10 minut spacerkiem do morza, cicho i spokojnie. Właścicielka przesympatyczna, dla dzieciaków plac zabaw a dla dorosłych duży grill.

W miarę tanio i przyjemnie. Blisko Biedronka, Lidl i jeszcze jakiś market, więc tanio :smile:

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne miejsce jakie mogę polecić to http://www.stonka.ta.pl/miejsce bardzo fajne około 5 min do wody a jak będziesz biegł to może i minuta.

Miejsce zamknięte z dużym placem, grilem etc.

Ceny do porównania są duże 2 piętrowe apartamenty jak i pokoje.

Musisz zobaczyć i porównać bo ja zawsze jak jeździłem to tam.

Miejsce śmiało polecam, blisko w miarę Kołobrzeg, Mielno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, więc tak jak wspomniałem wyżej. Dom gościnny gwiazda morza w Jarosławcu - http://gwiazdamorza.info.pl/
Swego czasu sporo tam bywałem. Ceny są ustalane indywidualne i zależne od długości pobytu. Dom dość nowy, może 5 letni.
Sam Jarosławiec to fajne i spokojne miasteczko. Nie ma tam dyskotek i raczej życie nocne jest ubogie.
Z domu gościnnego jest kawałek do pobliskiego aqua parku.
Jeśli szukasz tanio, blisko morza i spokojnie... to serdecznie polecam.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Namiary i szczegóły napisze jutro, bo moja obecne leży obok plecami do mnie i nie wiem kiedy sie odwróci i to przeczyta...

@Rogal, nawet jeśli nie podesłałbyś mi tych namiarów to Twój post jest najlepszą odpowiedzą jaka się tu mogła trafić ;-)

 

Dziękuję wszystkim za konkretne odpowiedzi i namiary. Podzwonię, rozważę i wybiorę cosik odpowiedniego.

 

pozdrosy dla wszystkich i niech ta zima już sobie idzie bo tęsknota za moto coraz większa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to takie względy zdrowotne jak u mnie były w dzieciństwie... ale mnie rodzice wieku lat 4 też zabrali nad morze bo zalecana przez lekarza była zmiana klimatu na morski. Cały czas chorowałem na grypy, zapalenia oskrzeli, płuc i generalnie cały rok potrafiłem być chory. Ojciec wybrał wakacje w Sopocie i później już mniej chorowałem. Nie wiem czy ma znaczenie miejsce, chodzi raczej o ilość jodu w powietrzu.

 

Co do temperatury wody - to się różnie układa i bywa, że w zatoce Puckiej jest cieplejsza niż w Kołobrzegu. Ja osobiście polecam Juratę lub Jastarnię, bo z jednej strony masz Bałtyk a z drugiej zatokę... no i te lasy dokoła tez robią swoje. Ale co kto lubi :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić dwa miejsca :smile: 

 

1. Chłapowo - jest tam dużo lokalizacji - wcześniej kolega podawał jakiś namiar na jakąś miejscówę. Blisko władysławowa ale mniej tłumu trochę i bardzo blisko wody.

2. Kąty rybackie - dla odmiany mała wioska w okolicach Krynicy morskiej (mierzeja wiślana) - zazwyczaj woda cieplejsza niż na zachodzie wybrzeża. Z uwagi na większe odludzie ceny są niższe i mniej tłumu na ulicach. Niestety z wsi do morza idzie się lasem kawałek - to sprawdzenia na mapie :smile:

 

Mogę poszukać namiarów na miejsca gdzie byłem ewentualnie.

ekowkuchni.pl - Już niedługo zjesz zdrowo i smacznie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i dane kontaktowe, w tym te na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...